Išvyka prie jūros gimnazistams neprailgo
JaunimasIšvyka prie jūros gimnazistams neprailgo
2015 rugsėjo 16, Trečiadienis 11:02

Išvyka prie jūros gimnazistams neprailgo

Išvyka prie jūros gimnazistams neprailgo

Vos pradėjus rudenėti, rugsėjo 11–13 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos antrokai išsiruošė į išvyką prie jūros. Trys dienos Klaipėdoje, Šventojoje, Kuršių Nerijoje, Karklėje ir Palangoje neprailgo nei vienam. Klaipėdoje aplankytas saldainių fabrikas ROSHEN, čia apsirengę baltais chalatais, kiekvieną plaukelį paslėpę po specialiomis tinklinėmis kepuraitėmis, antrokai pasijuto tikrais konditeriais.

Mini kino teatre ROSHENvudas stebėjo filmuką apie šokolado gamybą, paskui keliavo į gamybos cechą, kur karamelė upėmis tekėjo... Apžiūrėję gamybines patalpas kiekvienas galėjo išbandyti konditerio darbą. Savo rankomis gamino karamelinį ledinuką ir jį dailiai supakavo, kad galėtų padovanoti artimam žmogui. Kelionės metu aplankyta Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, kurioje mokiniai plaukiojo virtualiu laivu, susipažino su naujausia įranga, sužinojo kaip laivuose gesinami gaisrai ir ką reikia daryti, jog laivas nenuskęstų.
Šventojoje mokiniai lankėsi Būtingės naftos terminale, aplankė pačias gražiausias Lietuvos pajūrio vietas – Negyvąją Naglio kopą, Raganų kalną, Kormoranų koloniją, Parnidžo kopą, Olando kepurę. Ekskursantai ne tik poilsiavo, gėrėjosi gražiais pajūrio vaizdais bei geru oru, bet ir mokėsi: neįprastos geografijos, kūno kultūros, šokio, anglų ir lietuvių kalbos pamokos patiko visiems, juk ne kiekvieną dieną geografijos pamoka vyksta ant Parnidžo kopos, prie Saulės laikrodžio. „Mes turime ypač gražų Lietuvos pajūrį su nuostabiais vaizdais, kurio neaplankyti būtų nuodėmė. Pajūryje oras kvepia kitaip, gamta yra kitokia. Nenorėjome grįžti namo, jūra tiesiog šaukte šaukė pasilikti... Juk toks gražus vaizdas, kai vienoje pusėje matai jūrą, o kitoje Kuršių Marias. Tai, ką pamatėme, neprilygsta net gražiausiems paveikslėliams iš interneto, dar ilgai atsiminsime tai ką pamatėme ir ko išmokome. Esame dėkingi mokyklai ir mokytojoms – Rimai Kraulišienei, Donatai Šeduikienei, Daivai Adomaitienei, Vidai Adiklienei, Agnei Vaiciukevičienei ir Ligitai Pelikšienei už nepaprastą galimybę mokytis neįprastoje aplinkoje ir viską pamatyti savomis akimis!", – apie kelionę pasakojo II b kl. mokinė Greta Aninkevičiūtė.

Violeta DEVELIENĖ

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 1 nuotr.jpg
 • Click to enlarge image 20150911_115430.jpg
 • Click to enlarge image 20150913_103444.jpg
 • Click to enlarge image 20150913_104317.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • POILSIS NIDOJE

  Poilsis Nidoje – tai poilsis iš saulės, iš smėlio, iš jūros ir vėjo. Tai unikalus Lietuvos kampelis. Tai išskirtinis prie Baltijos jūros išsidėstęs Lietuvos gamtos stebuklas. Tai neprilygstamas Lietuvos kurortas, traukiantis svečius iš įvairiausių šalių. Tai romantikų mylimas jaukus miestelis... Tai šių ir daug kitų gražių žodžių verta Nida – Neringos žemė.

 • Gimnazijos kiemelį užtvindė šokėjai, bet šoko ne visi

  Minint Tarptautinę šokio dieną pirmadienį Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba surengė nacionalinę akciją „Mano teisė – šokio laisvė“. Dauniškio gimnazijos kieme jungtiniam šokiui – flešmobui – vaiko teisių tema susivienijo kelios dešimtys vaikų, bet šoko ne visi.

 • Zarasų gimnazijoje vis dar neskubama pasirašyti atnaujintų sutarčių su mokytojais

  Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje iki šiol nepavyksta suderinti darbo apmokėjimo sistemos su darbuotojams atstovaujančia A. Navicko vadovaujama profesine sąjunga, nepasirašytos atnaujintos ir sutartys su mokytojais, nesuderinta darbo apmokėjimo sistema, nors jau baigia įpusėti antras mokslo metų mėnuo ir mokytojai jau yra gavę atlyginimus už rugsėjį. Tai paaiškėjo mokykloje apsilankius etatinio koordinavimo grupei.

 • Dauniškio pakrantė jau greitai taps pramogų oaze

  Mobilioji sala su ekrano įranga Dauniškio ežere, terasos, valčių prieplauka, kavinė, 50 metrų ilgio lauko baseinas, vandenį skrodžiančios banglentės ir daugybė kitokių pramogų – toks taps Dauniškio parkas netolimoje ateityje. Su šia vizija galima susipažinti Dauniškio parko Utenos mieste infrastruktūros plėtros projektiniame pasiūlyme. Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjas Nerijus Malinauskas sakė, kad iki birželio mėnesio pradžios turėtų būti parengtas Dauniškio parko techninis darbų projektas, o šią vasarą jau iškils keli objektai – vaikų žaidimų aikštelė, terasiniai laiptai ant šlaito su vaizdu į ežerą.

 • Sugrįžo į gimnaziją ir pasidalijo sėkmės istorijomis

  Tapo tradicija buvusiems mokiniams sugrįžti į savo mokyklą. Sausio 26 dieną į Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją sugrįžo senieji šapokiukai. Mokiniai, dar prieš dešimtmetį ar vos prieš kelerius metus baigę gimnaziją, grįžo ten, kur nebijodami krėtė išdaigas ir siekė pirmųjų savo gyvenimo tikslų.

 • Pajūryje aptikta mūsų gamtos retenybių

  Šie metai Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus Juodkrantės aplinkos tyrimų laboratorijos darbuotojams pirmiausia įsimins pajūryje aptiktomis mūsų gamtos retenybėmis.

 • Projektas „Dauniškio daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalo teritorijos sutvarkymas“ įsibėgėjo

  Utenos rajono savivaldybės administracija 2016 metais pradėjo įgyvendinti Utenos regiono integruotos teritorijų vystymo programos projektą „Dauniškio daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalo teritorijos sutvarkymas". Projekto vertė – 1,1 mln. eurų. Iš jų: 868,9 tūkst. eurų – ES paramos lėšos; 76,7 tūkst. eurų – valstybės biudžeto lėšos; 150,03 tūkst. eurų – Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

 • Komanda iš Utenos skina prizines vietas

  Utenos mokiniai aktyviai dalyvauja „Junior Achievement Titan“ verslo čempionatuose Lietuvoje. Sėkmingiausiai juose pasirodo Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistai Gediminas Kazokas, Caden Johnson, Viktoras Pečko, Augustas Žvirblis, kuruojami ekonomikos mokytojo Algio Bernoto.

 • Dauniškio pakrantėje uteniškiams ketina pasiūlyti pramogų

  Utenos rajono savivaldybės tarybai pateikta informacija apie numatomas investicijas aktyviam poilsiui ir maitinimo paslaugas Dauniškio parke.

 • Dauniškio parko kaleidoskopas

  Kviečiame portalo udiena.lt skaitytojus pasigrožėti spalvingais Utenos Dauniškio parko vaizdais.

  udiena.lt inf. D. Kazokaitės nuotr.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8535
Vakar apsilankė:16123
Šią savaitę apsilankė:61603
Šį mėnesį apsilankė:69393
Viso (nuo 2015-02-16):11831585
Šiuo metu naršo:
99
2019-12-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!