Mažieji Utenos krašto eismo dalyviai mokėsi saugaus eismo taisyklių
JaunimasMažieji Utenos krašto eismo dalyviai mokėsi saugaus eismo taisyklių
2018 rugsėjo 17, Pirmadienis 08:56

Mažieji Utenos krašto eismo dalyviai mokėsi saugaus eismo taisyklių

Mažieji Utenos krašto eismo dalyviai mokėsi saugaus eismo taisyklių
  • 5 foto

Šių metų rugsėjo 11 ir 13 dienomis Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Daiva Maselskienė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) saugaus eismo klasėje pasitiko mažuosius eismo dalyvius, Utenos miesto ir rajono švietimo įstaigų pirmų ir antrų klasių mokinius.

Saugaus eismo klasėje apsilankė 297 mokiniai iš Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos, Saldutiškio pagrindinės mokyklos, Krašuonos progimnazijos, Daugailių pagrindinės mokyklos, Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“, Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus mokinukai buvo supažindinti su pagrindinėmis saugaus elgesio kelyje taisyklėmis. Vaikai buvo mokomi, kaip saugiai pereiti gatvę, kaip tinkamai dėvėti šviesą atspindinčius atšvaitus, kaip reikia saugiai elgtis kelyje išlipus iš automobilio ar autobuso, atkreiptinas dėmesys į atšvaitų dėvėjimo svarbą, saugos diržų svarbą važiuojant automobiliu, pristatytos taisyklės ir reikalavimai dviratininkams. Mokinukai ne tik buvo supažindinti su teorinėmis žiniomis, bet ir turėjo atlikti praktines užduotis, kad geriau įsisavintų perteikiamas žinias. Mokiniams dovanoti šviesą atspindintys atšvaitai, liemenės, lankstinukai ir knygelės saugaus eismo tematika. Mažieji uteniškiai skatinti visada laikytis saugaus elgesio kelyje taisyklių, rūpintis savo ir savo draugų saugumu, kad saugiai keliautų į mokyklą, saugiai grįžtų į namus. Utenos švietimo įstaigų pedagogai ir mokiniai dėkojo policijos pareigūnei už perteiktas žinias, parodytą nuoširdų dėmesį. Mokiniai įgijo žinių, kurios pravers mažiesiems Utenos krašto gyventojams kasdienybėje.

Utenos AVPK bendruomenės pareigūnai skatina suaugusius būti atidesnius vaikų saugumui. Patikrinti, ar mažieji visada išeidami iš namų dėvi šviesą atspindinčius atšvaitus, ar vaikai visada saugiai prisegti saugos diržais važiuojant automobiliu, ar sėdi automobilyje ūgiui ir svoriui pritaikytose kėdutėse. Vairuotojai turi būti dėmesingesni ir atidesni važiuodami keliu prie pėsčiųjų perėjų, laiku sustoti ir praleisti pėsčiuosius.

Gerbiami uteniškiai, rūpinkimės vieni kitų saugumu kelyje. Būkite atsakingi ir drausmingi vairuotojai, laikykitės saugaus elgesio kelyje reikalavimų ir kelių eismo taisyklių.

Utenos AVPK inf. ir nuotr.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3445
Vakar apsilankė:7751
Šią savaitę apsilankė:3445
Šį mėnesį apsilankė:91571
Viso (nuo 2015-02-16):11853763
Šiuo metu naršo:
106
2019-12-09
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!