Jaunimas„Saulutės“ bendruomenė dalinosi gerumu
2018 kovo 19, Pirmadienis 14:52

„Saulutės“ bendruomenė dalinosi gerumu

„Saulutės“ bendruomenė dalinosi gerumu
 • 5 foto

Utenos vaikų lopšelis–darželis „Saulutė“ dalyvauja Šviečiamosios gyvulininkystės programoje, kurios tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste. Vykdydami šio projekto iniciatyvas rengiame daug akcijų, įvairių renginių, vyksta parodėlės.

Kovo mėnesį bendruomenė dalyvavo akcijoje „Užkrėsk gerumu“, kurios tikslas – ne tik pagelbėti beglobiams, likimo nuskriaustiems gyvūnėliams, bet ir padėti vaikams suvokti, kad gyvūnas – ne daiktas, kurio negalima išmesti.

Akcijos pabaigą vainikavo puikus renginys, kurio metu vaikučiai pristatė nuotraukas su savo augintiniais, pasakojo, kaip jais rūpinasi ir kuo ypatingi jų mažieji draugai. „Žiogelių“ grupės vaikučiai atliko tyrimą, kurio metu suskaičiavo, kiek vaikų darželio bendruomenės narių laiko šuniukų, kačiukų bei kitų naminių gyvūnų. Ugdymo įstaigos salėje netikėtai pasirodė auksaspalvis retriveris Mauricijus su šeimininke Roma, Degu su šeimininke Vaida, katinas Tigrius su auklėtoja Lenija bei Estelos papūgėlė Kukutis.

Po renginio priešmokyklinės grupės „Žiogeliai" vaikučiai suskubo ruoštis išvykai į Utenos gyvūnų globos namus. Kaip smagu buvo pilnais glėbiais nešti gyvūnų maisto pakuotes ir dalintis gerumu! Savo piešinėliais vaikai padėkojo šios įstaigos darbuotojams už jų atsidavimą, rūpestį globojant likimo nuskriaustus gyvūnėlius. Vaikučiai galėjo apžiūrėti čia gyvenančius šuniukus ir katytes, klausytis pasakojimų, istorijų apie juos, kartu mokėsi išgirsti širdelėse bundantį gerumą ir atjautą.

Utenos vaikų lopšelio–darželio „Saulutė" inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 20180316_091952.jpg
 • Click to enlarge image 20180316_092044.jpg
 • Click to enlarge image 20180316_092113.jpg
 • Click to enlarge image 20180316_092118.jpg
 • Click to enlarge image 20180316_092742.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Privatus gamtos darželis Utenoje – utopija ar realybė?

  Netradicinių vaikų darželių kūrimasis Lietuvoje – naujas mados klyksmas ar neišvengiama būtinybė? Idėja steigti tokį darželį, kuriame vaikai ugdytųsi ir mokytųsi gamtoje, Utenos padangėje ėmė sklandyti jau anksčiau. Ją įgyvendinti pasišovusi nedidelė bendraminčių Utenos tėvų grupelė nenori kalbėti apie madas: jiems svarbiausia, kad jų atžalos lavėtų ir labiau pažintų aplink supančią gamtą, joje tvirtėtų ir grūdintų savo sveikatą.

 • Utenos ugdymo įstaiga įgyvendino sumanymą: vaikus maitina sveikai

  Utenos vaikų lopšelis–darželis „Saulutė“ – dar viena ugdymo įstaiga nusprendusi, kad nuo šiol jų vaikai maitinsis sveikiau. Kartu su visa bendruomene pritarę sveikesniam darželio valgiaraščiui, šiandien sulaukia gausybės padėkų.

 • Prieš kiek laiko galima nutraukti sutartį su privačiu vaikų darželiu

  Vaikas lanko mokamą darželį, tačiau dabar gavome vietą valstybiniame darželyje. Privačiame darželyje teigia, kad sutartį su jais bus galima nutraukti tik po 3 mėnesių, t. y. aš dar turėsiu mokėti mokesčius tuos mėnesius. Ar jie yra teisūs?
  Atsako teisingumo ministras Juozas Bernatonis:

 • Bus renkama sveikatingiausia šalies mokykla ir darželis

  Balandžio 28-29 dienomis Trakuose vyks mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai" baigiamasis etapas. Renginyje dalyvaus 40 komandų, kurias sudarys mokiniai, mokytojai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai.

 • Ikimokyklinio ugdymo įstaigas lanko 70 proc. 1–6 metų vaikų

  Praėjusių metų pabaigoje pagal ikimokyklinio ugdymo programas buvo ugdoma 115,6 tūkst., arba 70 proc., 1–6 metų vaikų, remdamasis Švietimo informacinių technologijų centro duomenimis, praneša Lietuvos statistikos departamentas.

 • Kai kurios švietimo įstaigos dirbs ilgiau

  Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje pritarta kai kurių švietimo įstaigų darbo laiko pakeitimui. Ugdymo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ugdymo programas, atsirado poreikis turėti budinčias grupes, kuriose būtų ilgesnis darbo laikas ir tėvams būtų sudarytos galimybės pasiimti vaikus ne kaip buvo nustatyta iki 17.30 val., o iki 18.00 val. Toks poreikis atsirado ikimokyklinio ugdymo įstaigose apklausus vaikų tėvus.

 • Mokyklos ir vaikų darželiai kviečiami nemokamai naudoti Lietuvos ūkininkų užaugintas daržoves

  Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis kviečia Lietuvos švietimo įstaigas skatinti sveiką mokinių mitybą ir gyvenimo būdą, ragina pasinaudoti galimybe nemokamai gauti Lietuvos ūkininkų užaugintų daržovių.

 • Nauja kalėdinių karnavalų mada: nedresiruoti vaikai ir už durų mindžikuojantys tėvai

  Uteniškei dviejų mergaičių mamai Justinai Gruodienei, kaip ir daugeliui, šv. Kalėdos asocijuojasi su jaukia ir šilta šeimos švente, papuošta eglute, prakartėle, Kalėdų Seneliu, padeklamuotu eilėraščiu ir dovanėle už gerus darbus... Moteriai kasmet prieš Kalėdas kyla didžiulis noras padaryti daugiau ir geriau nei įprastai, norisi tuo gerumu dalytis su kitais. Norisi tikro jausmo, tikrų emocijų, nesuvaidinto gerumo ir dėkingumo. To, ko nenusipirksi. „Matyt, pasisotinome daiktais, kurių apstu, ir laikas grįžti – o gal žengti pirmyn – prie nematerialių dalykų, – svarstė ji. – Tačiau visai netyčia išgirdau apie naujausią mados klyksmą – kalėdinius karnavalus darželiuose, rengiamus be tėvų. Tėvams buvo pasakyta, jog jiems esant vaikai patiria stresą, todėl į šventę tėvai negalės ateiti. Bus pasamdyti aktoriai, vaikai pažiūrės spektakliuką, parodys, ką moka, gaus dovanėlių. Ir nepatirs streso, nes nebus tėvų!"

 • Medį papuošė spalvotais dirbiniais

  Utenos rajono ugdymo įstaigos dabina savo teritorijoje augančius medžius – tokia medžių puošimo šventė vyko ir Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Želmenėlis". Pasak šios ugdymo įstaigos bendruomenės, tokia akcija skirta atkreipti visų dėmesį į medžius, jų būklę ir apsaugą. Priešmokyklinių grupių vaikai kartu su savo auklėtojomis, dalyvavę Medžių puošimo šventėje, savo rankomis darytais dirbiniais padabino vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis" teritorijoje augantį medelį.

 • „Šaltinėlis“ – sveikos gyvensenos pavyzdys

  Spalio 6 dieną Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis" vyko smagus renginys, į kurį sugužėjo beveik visi šios ugdymo įstaigos vaikai, jų auklėtojai, mokyklos bendruomenė. Su dainomis, eilėraščių posmais ir linksma nuotaika buvo atsisveikinta su nuo 2000 metų pradėtu vykdyti projektu „Sveikata – pati didžiausia vertybė".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:12782
Vakar apsilankė:10360
Šią savaitę apsilankė:46982
Šį mėnesį apsilankė:229340
Viso (nuo 2015-02-16):8316991
Šiuo metu naršo:
160
2018-05-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!