JaunimasUteniškis Astijus tapo laureatu
2018 sausio 15, Pirmadienis 09:17

Uteniškis Astijus tapo laureatu

Uteniškis Astijus tapo laureatu
 • 8 foto

Utenos Krašuonos progimnazijos aštuntokas Astijus Puodžiukas iš Nacionalinio piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“, skirto laisvės gynėjų dienai, sugrįžo su laureato diplomu. Talentingas vaikinas konkursui pateikė originalų tapybos darbą „Aš esu Vanagas. Istorijos nesuklastosi“, kuris pateko į penketuką geriausiųjų (10–14 amžiaus grupėje).

Sausio 11 dieną LR Seimo konferencijų salėje konkurso laureatą Astijų pasveikino Seimo pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė ir Vilniaus dailės akademijos Piešimo katedros profesorius Jonas Kazlauskas. Garbingą apdovanojimą – laureato diplomą ir LR Seimo pirmininko pavaduotojos Irenos Degutienės padėką, jos ir konkurso organizatorių įsteigtus prizus bei atminimo dovanas – iškilmingoje ceremonijoje LR Seime atsiėmė ne tik Astijus, bet ir jaunąjį dailininką rengusi dailės mokytoja ekspertė, jo mama Dalia Puodžiukienė. Dar dviejų krašuoniškių aštuntokų Deimantės Grašytės ir Pijaus Aksiutovo sukurti darbai pateko į Nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi" darbų parodą, kuri šiuo metu eksponuojama Seimo galerijoje. Ši paroda – galimybė susipažinti su tuo, kaip jauni žmonės suvokia laisvę, kokią vietą jų gyvenimuose užima Lietuvos laisvės kovų istorijos pažinimas, kokius ženklus, simbolius mokiniai sieja su laisva valstybe.

Astijus Puodžiukas yra daugkartinis įvairių konkursų laureatas ir prizininkas. Praėjusiais mokslo metais talentingas uteniškis tapo 46–ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso nacionalinio etapo nugalėtoju. Respublikiniame piešinių konkurse, skirtame Reformacijos metams, tapo laureatu. Tarptautinio Barbaros Petchenik vaikų žemėlapių konkurso „Mano vieta šiandienos pasaulyje“ nacionaliniam ture tapo prizininku, o 11–ajame pilietinės dainos ir eilėraščių konkurse „Volunge šauk ąžuole“ tapo konkurso laureatu už eilėraštį „Tremtinių malda“.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 01 1.jpg
 • Click to enlarge image 02 1.jpg
 • Click to enlarge image 03 1.JPG
 • Click to enlarge image 05 1.jpg
 • Click to enlarge image 07.JPG
 • Click to enlarge image 08.jpg
 • Click to enlarge image 09.jpg
 • Click to enlarge image 10 1.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Uteniškio sėkmės istorija: mėgstama veikla grąžino į gyvenimą brangų žmogų

  Emigranto duonos ragavęs uteniškis Arminas Katilius (25 m.) nuo pat mažų dienų žinojo, kad kurs privatų verslą. Taip ir nutiko – vieną dieną nusprendęs, jog nebenori dirbti samdomo darbo, vaikinas įkūrė įmonę SON & FATHER (liet. sūnus ir tėvas – aut. past.) ir ėmė prekiauti rankų darbo žiedais bei aksesuarais, kuriems gaminti naudojama unikali, reta mediena. Savo sėkmės istoriją „Utenos dienai“ papasakojęs A. Katilius atskleidė, kad verslu virtusi širdžiai miela veikla sugrąžino jam brangų žmogų, su kuriuo likimas buvo ilgam išskyręs.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11801
Vakar apsilankė:8403
Šią savaitę apsilankė:11801
Šį mėnesį apsilankė:194159
Viso (nuo 2015-02-16):8281810
Šiuo metu naršo:
154
2018-05-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!