ĮvairenybėsMuzikinio fontano repertuare – nauji kūriniai
2017 birželio 07, Trečiadienis 11:02

Muzikinio fontano repertuare – nauji kūriniai

Muzikinio fontano repertuare – nauji kūriniai

Vasarą viena lankomiausių erdvių mieste – Dauniškio ežero fontanas, – uteniškius ir jų svečius daugiausia suburdavusi pasigrožėti savaitgalių vakarais transliuojamomis programomis, jau antrus metus populiari visomis savaitės dienomis – su aplinkiniais pasidalinti melodijų ir fontano srovių kuriama nuotaika gali visi norintys, pasirinkę ir trumposiomis žinutėmis užsakę kūrinius iš skelbiamo muzikinių kūrinių sąrašo. Birželio mėnesį šis sąrašas pailgėjo dar septyniais kūrinių pavadinimais, tad užsisakyti jau galima ir šiuos kūrinius:

„Nightwish" – „Last of the wilds"
„Bix" – „Atverk duris"
E. Lubys&Samanta Tina - Story about us
Ed Sheeran – „Shape of you"
„Fusedmarc" – „Rain of revolution"
Montserrat Caballe – „Hijo de la luna".

Utenos rajono savivaldybės inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pirmojo gegužės savaitgalio sutikimas – su fontanų srovėmis

  Jau šį penktadienį, gegužės 5 dieną, pradėję veikti visi keturi miesto fontanai paskelbs tikrąjį pavasarį – jų teikiama gaiva bus galima mėgautis iki rugsėjo 30 dienos.

 • Dauniškio ežero fontanas bus uždarytas šventiškai

  Kol sinoptikai nežada didelio atšalimo, Utenos rajono savivaldybės administracija, atsižvelgusi į gyventojų pageidavimus, dar savaitei nutarė pratęsti fontano Dauniškio ežere veikimą.

 • Muzikinio fontano naujovė – nuo rugsėjo 4 dienos

  Utenoje penkerius metus Dauniškio ežere veikiantis muzikinis fontanas neseniai tapo modernesnis – įdiegus naują programinę įrangą, gyventojams siūloma nauja paslauga – muzikinių kūrinių užsakymas SMS žinutėmis.

 • Šviečiantis-grojantis fontanas vilios nauja paslauga

  Rugpjūčio 4 dieną, ketvirtadienį, Dauniškio ežere pradėta montuoti nauja šviečiančio-grojančio fontano įranga, artimiausiu metu suteiksianti uteniškiams ir miesto svečiams galimybę mėgautis jiems patinkančiais muzikiniais kūriniais, kuriuos bus galima užsisakyti išsiuntus trumpąją žinutę.

 • Šalia Utenos purslus taško dar vienas fontanas

  Prieš beveik 40 metų užtvenkus Rašės (Raudesos) upę, šalia Utenos buvo suformuotas Klovinių tvenkinys, pastatyta užtvanka. Teritorijoje, užimančioje 1,01 km² plotą, pamėgo ilsėtis ne tik uteniškiai, bet ir miesto svečiai.

 • Dauniškio ežere montuojamas fontanas

  Šiandien apie 10 val. Dauniškio ežere pradėtas montuoti šviečiantis ir grojantis fontanas, savo darbą pradėsiantis gegužės 6 dieną. Jo darbą planuojama baigti spalio 1-ą, tačiau esant geram orui fontano veikimas gali būti ir pratęstas.

 • Po žiemos miego jau bunda fontanai

  Nors pavasaris pervirto į antrąją pusę, vėsoki orai dar neužleidžia pozicijų šiltiems. Tačiau Utena, fontanų miestas, jau kviečia gyventojus pasidžiaugti fontanų teikiamomis malonėmis.
  Pirmieji mūsų mieste iš žiemos miego prabus mažieji fontanai, esantys Utenio aikštėje, J. Basanavičiaus gatvėje ir prie Kultūros centro. Jie pradės veikti jau šį penktadienį, balandžio 29 dieną. 

 • Muzikinis fontanas su uteniškiais atsisveikino iki pavasario

  Prie Dauniškio ežero uteniškių jau nebelinksmins muzikinis šviečiantis fontanas – lapkričio 4 dieną jis išmontuotas ir išvežtas saugoti iki pavasario į saugias ir sausas patalpas, esančias Aukštakalnio ir Dauniškio mikrorajonuose.

 • Dauniškio ežero fontanas vėl džiugins įspūdingais vaizdais

  2011 metais, Utenos miesto 750-ies metų sukakties proga Dauniškio ežeras pasipuošė šviečiančiu-grojančiu fontanu. Daugelis uteniškių, mėgstančių vasaros vakarus leisti Dauniškio parke, buvo spėję sunerimti dėl sugedusio fontano projektoriaus. Žmones, atėjusius pasigrožėti vakarine programa, kurį laiką pasitikdavo tik muzika ir spalvoti purslai.

 • Miesto fontanai vėl džiugins

  Prasidėjus šiltajam sezonui, mūsų mieste uteniškius vėl džiugins fontanai. Šiuo metu fontanas yra montuojamas Dauniškio ežere, montavimo darbus atliekantys UAB „Optika ir technologija" darbuotojai teigia, kad rytoj, trečiadienį, darbai turėtų būti užbaigti.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3545
Vakar apsilankė:7514
Šią savaitę apsilankė:28183
Šį mėnesį apsilankė:152029
Viso (nuo 2015-02-16):7985676
Šiuo metu naršo:
127
2018-04-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!