ĮvairenybėsAktyviausi Utenos vaikučiai ir tėvai varžėsi sporto rungtyse
2016 gegužės 13, Penktadienis 11:17

Aktyviausi Utenos vaikučiai ir tėvai varžėsi sporto rungtyse

Aktyviausi Utenos vaikučiai ir tėvai varžėsi sporto rungtyse
 • Jurgita PAVILONIENĖ
 • 42 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gražią ir saulėtą gegužės 12 dieną Utenio stadiono erdvė skambėjo nuo gausybės vaikiškų balsų – Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei vaikų lopšeliai-darželiai „Saulutė" ir „Gandrelis" pakvietė aktyviausius uteniškius dalyvauti masiniame sporto renginyje „Aktyvi šeima".

Į Utenio stadioną atvyko vaikų lopšelių-darželių „Šaltinėlis", „Saulutė", „Gandrelis", „Voveraitė", „Želmenėlis", „Pasaka" bei mokyklų-vaikų darželių „Eglutė" ir „Varpelis" auklėtiniai su savo mokytojomis bei tėvais. Palaikyti sportininkų atskubėjo sirgaliai – močiutės, seneliai, broliai ir sesės. Visi buvo puikiai nusiteikę ir pasiruošę smagiai praleisti laiką sportuojant, todėl renginio vedėjos „Saulutės" direktorės pavaduotoja ugdymui Angelė Bražionienė ir muzikos vadovė Asta Straižienė pakvietė dalyvius šventę pradėti iškilmingu paradu, kurį vedė „Šaltinėlio" šokių kolektyvas „Kikilis" (vadovė Diana Tumėnienė).
Apėję stadioną, renginio dalyviai padarė apšilimo pratimus ir ėmėsi svarbiausio – varžytis įvairiose sporto rungtyse. O kad visiems užtektų veiklų ir nebūtų sumaišties, stadionas buvo padalytas į 15 stotelių, kurioms vadovavo šventės partneriai ir pagalbininkai Utenos „Utenis" komanda – vartininkai Lukas Paukštė ir Marius Paukštė, saugai Ihor Poruchynskyy, Eligijus Jankauskas, Mykolas Krasnovskis, Valentin Jeriomenko, Kirilas Levšin, Aleksandras Levšin, Tomas Dambrauskis, Arminas Vaskela, gynėjai Robertas Freidgeimas, Lukas Artimavičius, Benas Spietinis, Gabrielius Zagurskas ir Yuriy Flyak. Vaikai varžėsi prieš vaikus, tėvai prieš tėvus. Azartas apėmė visus – visi troško būti geriausi ir įveikti priešininkus.
Kiekvienai rungčiai buvo skirta po 3 minutes. Pasivaržiusios tarpusavyje komandos keitėsi vietomis – ir vėl viskas iš pradžių. Ir taip visą valandą aktyviai ir nenustodami mažieji bei didieji uteniškiai judėjo.
Po sportinių rungčių dalyvių laukė staigmena – į Utenio stadioną pademonstruoti kamuolio valdymo galimybių atvyko „Footballfreestyle" čempionas Lietuvoje Eduardas Butiuto.
Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis bei kamuoliais.

Autorės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenoje vykusiose varžybose – rekordų liūtis

  Šeštadienį ir sekmadienį Utenos Utenio stadione vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos sporto federacijos (LLAF) taurės varžybose bei tuo pačiu metu Lietuvos universitetų studentų čempionate buvo ne tik gražaus reginio, bet ir rekordų.

 • Mokiniai dalyvavo trikovės varžybose

  Gegužės 9 dieną „Utenio“ stadione vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

 • Vyko stalo teniso varžybos

  Net aštuonios stalo teniso komandos dalyvavo komandinėse stalo teniso varžybose, skirtose LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurei laimėti. Atkakli kova vyko visuose susitikimuose.

 • Iškovojo aukščiausius varžybų apdovanojimus

  Liepos 1 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunimo pirmenybių ir Pasaulio lietuvių žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Puikius rezultatus Lietuvos jaunimo pirmenybėse parodė Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinės Marija Šyvytė ir Eglė Zarankaitė.

 • Svarsčio kilnojimo varžybose nugalėjo stipriausi

  Stipriausi rajono mokiniai susirinko į Utenos DSC, kur vyko svarsčio kilnojimo varžybos. Dalyviai varžėsi penkiose svorio kategorijose.

 • Kroso varžyboms pasibaigus

  Praėjusią savaitę Skaistašilio pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos, skirtos DSC taurei laimėti ir atviros lengvosios atletikos kroso varžybos „Aukštaitija-2016".

 • Skaistašilyje vyko orientavimosi sporto varžybos „Ruduo-2016“

  Į rudenėjantį Skaistašilio mišką rinkosi orientavimosi sporto mėgėjai. Čia vyko varžybos „Ruduo–2016". Varžybose dalyvavo Utenos ir kaimyninių rajonų orientacininkai. Šios varžybos turi ilgiausią istoriją, mat šįmet vyko jau 28-ąjį kartą. Varžybas vykdė Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Utenos jaunųjų turistų ir orientacininkų klubas „Skaistašilis".

 • Triatlono varžybos – su Europos čempionais

  Balandžio 30 dieną pirmą kartą Utenoje organizuojamos triatlono varžybos. B. Abramaičio triatlono taurės varžybos – tai baseino triatlonas, mat plaukimo rungtis vykdoma baseine. Tai tradicinės varžybos Broniaus Abramaičio – buvusio Lietuvos triatlono prezidento – atminimui pažymėti. Ankstesniais metais šios varžybos buvo vykdomos Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje. Siekiant populiarinti triatlono sporto šaką, pernai šios varžybos organizuotos Utenoje.

 • Mokiniai varžėsi virvės traukimo varžybose

  Kovo 17 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre (DSC) vyko Utenos rajono mokyklų mokinių virvės traukimo varžybos, skirtos DSC taurei laimėti. Dalyvavo keturios gimnazijų komandos.

 • Sostinėje vyko tarnybinių šunų varžybos

  Tris dienas Vilniuje vyko Lietuvos policijos pareigūnų, dirbančių su tarnybiniais šunimis, daugiakovės pirmenybės, kuriose varžėsi geriausi šalies kinologai su tarnybiniais šunimis, taip pat svečiai iš Latvijos ir Lenkijos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1007
Vakar apsilankė:7593
Šią savaitę apsilankė:1007
Šį mėnesį apsilankė:157654
Viso (nuo 2015-02-16):8548798
Šiuo metu naršo:
110
2018-06-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!