ĮvairenybėsUtenoje viešėjo garsus krepšininkas Šarūnas Marčiulionis
2015 spalio 23, Penktadienis 10:16

Utenoje viešėjo garsus krepšininkas Šarūnas Marčiulionis

Utenoje viešėjo garsus krepšininkas Šarūnas Marčiulionis

Su Utenos rajono savivaldybės valdžia Utenoje susitikęs garsus šalies krepšininkas Šarūnas Marčiulionis negailėjo gražių žodžių Utenai, kurioje ypač sparčiai plėtojama sporto infrastruktūra. Šio vizito metu užsimezgė glaudus rajono savivaldybės ir Š. Marčiulionio bendradarbiavimas.

Spalio 21 dieną Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas susitiko su garsiuoju Lietuvos krepšininku Šarūnu Marčiulioniu. Susitikti su meru kartu atvyko ir sporto konsultantė Laura Eidukevičienė.
Garsusis krepšininkas pirmiausia merui įteikė filmo („Kita svajonių komanda") kompaktinį diską. Tai 2012 metais JAV sukurtas dokumentinis filmas apie Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės 1992 m. Barselonoje iškovotą bronzos medalį. Š. Marčiulionis pasidžiaugė Utenoje sukurta ir išplėtota sporto infrastruktūra.
Susitikime buvo kalbama ne apie krepšinį. Šarūnas Marčiulionis Dubingiuose rengia lauko teniso aikštelių kompleksą ir deda pastangas lauko tenisą paversti ne tik vasaros sportu. Tam reikia dengtų teniso aikštelių, kuriose ir žiemos metu būtų galima užsiimti šiuo sportu. „Į jus kreipiamės, kaip į Utenos regiono plėtros tarybos pirmininką, – sakė Laura Eidukevičienė, – ir kviečiame bendradarbiauti Dubingiuose rengiant lauko teniso kompleksą." Pasak mero, Utenos regiono plėtros plane 2014–2020 m. sporto infrastruktūros plėtojimui lėšų nėra numatyta – Europos Sąjungos struktūriniai fondai lėšų naujų sporto objektų statybai neskiria. Bet bendradarbiauti su Šarūnu Marčiulioniu bei dalintis sporto infrastruktūros plėtros patirtimi neatsisako Utenos rajono savivaldybė. Svečiai džiugiai priėmė palankų mero sprendimą dėl bendradarbiavimo.

Laikraščio „Utenos diena" ir Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Garsaus krepšininko dėka keičiasi Užpalių vaikų dienos centro veidas

    Rugsėjo mėnesį Užpalių vaikų dienos centras (toliau – Centras) sulaukė ypatingo svečio – krepšininko Jono Valančiūno. NBA krepšinio lygoje žaidžiantis uteniš­kis susipažino su Centro veikla, nuoširdžiai bendravo ir žaidė krepšinį su vaikais, dalijo autografus. Paste­bėjęs, kad Centre nėra vandentiekio, o vaikai rankas turi plauti primityviu būdu, garsus sportininkas pa­žadėjo kaip įmanoma greičiau šią problemą išspręs­ti. Nuvykusios į Užpalius „Utenos dienos“ žurnalistės domėjosi, kokie darbai šiuo metu vyksta, kaip pasi­keitimai pagerins Centro kasdienybę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4237
Vakar apsilankė:7740
Šią savaitę apsilankė:4237
Šį mėnesį apsilankė:187863
Viso (nuo 2015-02-16):8021510
Šiuo metu naršo:
115
2018-04-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!