Skelbiami konkurso „Gamtos stebuklas" nugalėtojai
ĮvairenybėsSkelbiami konkurso „Gamtos stebuklas" nugalėtojai
2014 spalio 08, Trečiadienis 14:30

Skelbiami konkurso „Gamtos stebuklas" nugalėtojai

Skelbiami konkurso „Gamtos stebuklas" nugalėtojai

Konkursas „Gamtos stebuklas" jau pasiekė finišo liniją. Daugelio uteniškių per vasarą užaugintos gėrybės jau suneštos į rūsius. Pasidžiaugti galima ne tik gausiu derliumi, bet ir netikėtais radiniais. Gamta pokštavo, o „Utenos dienos" skaitytojai tuo pasinaudodami dalyvavo konkurse. Redakcija, apžiūrėjusi gėrybes, nusprendė įsteigti tris nominacijas – „Džentelmenas", „Gigantas" ir „Kepurėtasis".

„Džentelmeno" titulas atitenka Sandrai Zabulienei, redakcijai atsiuntusi nuotrauką, kurioje – įspūdingų formų morka. Šią morką darže išaugino Sandros tėvai Dalia ir Zenonas Karužiai, gyvenantys Utenoje. „Įdėjo ją prie kitų daržovių ir atidavė man – jie visada mano šeimą aprūpina pačių užaugintomis daržovėmis", – sakė Sandra. Paėmusi krepšį su daržovėmis Sandra nustebo: krepšyje gulėjo neįprastos formos morka, kuri sukėlė šypseną. „Žiūriu – ogi gamta tikrai papokštavo ir sukūrė štai kokį kūrinį. Tokį pokštą verta įamžinti. Neatsispyriau pagundai morkos „kojytes" apauti dukrų lėlės batukais ir ją pavadinti „Nekukliu džentelmenu", – pasakojo S. Zabulienė.
Titulą „Kepurėtasis" skiriame Daliai Michailovienei. „Savaitgalį vaikus palikau pas senelius, kurie, norėdami kartu su anūkais smagiai praleisti laiką, juos nusivedė į senąjį miesto parką. O ten, pasirodo, yra grybų! Jie visai šalia namų, nereikia važiuoti kelių dešimčių kilometrų tam, kad galėtum pagrybauti. Viltė kartu su seneliais rado ir daugiau grybų, tačiau šis, kurio nuotrauką atsiuntėme į redakciją, išsiskyrė savo neįprasta forma", – „Utenos dienai" sakė D. Michailovienė.
Pomidoras milžinas išaugo daugailiškės Jolitos Bražėnienės darže. Nuskynę šiltnamyje prisirpusį pomidorą, šeimininkai jį pasvėrė. Juos maloniai nustebino gigantiško dydžio pomidoras, sveriantis 928 gramus ir sunkiai telpantis į abi rankas. Taigi šį gražuolį ir tituluojame „Gigantu".
Tituluotų gėrybių savininkus kviečiame į redakciją per dvi savaites nuo paskelbimo laikraštyje dienos atsiimti dovanų.

„Utenos dienos" inf.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1752
Vakar apsilankė:7438
Šią savaitę apsilankė:53614
Šį mėnesį apsilankė:141740
Viso (nuo 2015-02-16):11903932
Šiuo metu naršo:
74
2019-12-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!