Utenos regiono turizmo informacijos centrai tęs bendradarbiavimą
ĮvairenybėsUtenos regiono turizmo informacijos centrai tęs bendradarbiavimą
2014 spalio 02, Ketvirtadienis 08:59

Utenos regiono turizmo informacijos centrai tęs bendradarbiavimą

Utenos regiono turizmo informacijos centrai tęs bendradarbiavimą

Rugsėjo 30-ąją į Molėtus rinkosi Rytų Aukštaitijos turizmo informacijos centrų vadovai, darbuotojai, savivaldybių specialistai, atsakingi už turizmą ar investicijas paminėti Pasaulinės turizmo dienos. Susirinkusius su švente sveikino Molėtų rajono vicemeras H. Ivickas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas J. Kerpė.

Nors susitikimo proga – šventinė, pirmasis pusdienis buvo skirtas rimtiems darbams, ateities bendradarbiavimo perspektyvoms numatyti. Utenos regiono TIC direktoriai papasakojo bendradarbiavimo istoriją: dalyvavimas bendruose ES finansuojamuose projektuose, stažuotėse, tarptautinėse turizmo parodose, bendri leidiniai, partnerystės sutarties pasirašymas. Kad ne vienerius metus plėtojama bendra veikla nėra betikslė, paliudijo LR Ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus vyr. specialisto Martyno Dausino pranešimas apie būsimą ES finansavimą 2014-2020 metams. Ūkio ministerijos planuose: tarpsavivaldybiniai, e-rinkodaros, turizmo objektų ženklinimo projektai. Renginio dalyviai buvo pakviesti aplankyti Molėtų krašto muziejaus skyrių Mindūnuose, Asvejos regioninio parko direkciją ir Dubingių žirgyną.

„Utenos dienos" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Rygoje pristatytos Utenos krašto turizmo galimybės

  Balandžio 12 dieną Lietuvos ambasada Rygoje Latvijos turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovams surengė Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybių pristatymą. Šio renginio tikslas – pristatyti Lietuvos turizmo verslo aktualijas bei stiprinti ir plėsti kontaktus tarp abiejų šalių turizmo paslaugų tiekėjų.

 • Anykščiuose pirmą kartą įteiktos „Turizmo gilės“

  Rugsėjo 27 dieną Anykščių koplyčioje – Pasaulio anykštėnų kūrybos centre – vyko pirmieji turizmo apdovanojimai „Turizmo gilės". Praėjus aktyviam turistiniam sezonui buvo nuspręsta padėkoti Anykščių kraštą garsinantiems turizmo atstovams.

 • Utenos turizmo galimybės pristatytos Rygoje

  Vasario 5–7 dienomis Rygoje vyko 23-ioji Tarptautinė specializuota turizmo ir laisvalaikio paroda BALTTOUR 2016. Tai populiariausia ir didžiausia turizmo paroda Baltijos valstybėse, apimanti įvairius turizmo sektorius: turizmo informacinius centrus, kelionių operatorius ir agentūras, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir kitus turizmo verslo atstovus.

 • Parodoje „Adventur 2015“ uteniškiai atvėrė Aukštaitijos lobius

  Nuo praėjusio penktadienio iki sekmadienio Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo" šurmuliavo trečioji turizmo, kelionių ir aktyvaus poilsio paroda „Adventur 2015". Tai vienintelė tokia paroda Lietuvoje, orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą.
  Šviežiausiais įspūdžiais su portalo udiena.lt skaitytojais pasidalijo parodoje dalyvavusi Utenos turizmo informacijos centro direktorė Rasa JASINEVIČIENĖ.

 • Turistams – atnaujintos Utenos poilsio vietos

  Utenos apskritis garsėja kaip viena iš ežeringiausių ir miškingiausių Lietuvos teritorijų, todėl joje labai svarbu skatinti pažintinio turizmo, aktyvaus poilsio ir sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimą ir plėtrą. Prie tokių projektų įgyvendinimo prisideda Ūkio ministerijos administruojamos turizmo priemonės.

 • Rytų Aukštaitija pristatyta Seinuose

  Rugsėjo 20-21 dienomis Seinuose, Lenkijoje, vyko jau ketvirtą kartą organizuota Tarptautinė turizmo ir žvejybos mugė „EXPO Sejny 2014". Šįmet Rytų Aukštaitijos regionui atstovavo Anykščių, Molėtų ir Utenos turizmo informacijos centrų direktoriai Rimantas Sereičikas, Daiva Kulienė ir Rasa Jasinevičienė. Šiaurinės Lenkijos regionui, kurio gyventojai gerai žino kaimyninių Lietuvos rajonų turizmo produktų pasiūlą, buvo pristatytos poilsio galimybės mūsų krašte. Parodos lankytojai domėjosi ne tik apgyvendinimu, bet ir muziejais, edukacinėmis programomis, teigė norintys daugiau pažinti Lietuvą.

 • Šiemet turistai neaplenkė ir Utenos apskrities

  Lietuvos statistikos departamentas praneša, kad apgyvendintų svečių skaičius per šių metų pirmąjį pusmetį, palyginti su 2013 metų tuo pačiu laikotarpiu, padidėjo visų apskričių apgyvendinimo įstaigose. Turistų skaičius daugiausia išaugo Utenos apskrityje (77,8 proc.), mažiausiai – Alytaus apskrityje (3,2 proc).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1879
Vakar apsilankė:7438
Šią savaitę apsilankė:53741
Šį mėnesį apsilankė:141867
Viso (nuo 2015-02-16):11904059
Šiuo metu naršo:
73
2019-12-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!