Mantas Stonkus leidosi į dar vieną juoko kupiną kelionę po Lietuvą
ĮvairenybėsMantas Stonkus leidosi į dar vieną juoko kupiną kelionę po Lietuvą
2020 sausio 08, Trečiadienis 08:19

Mantas Stonkus leidosi į dar vieną juoko kupiną kelionę po Lietuvą

Mantas Stonkus leidosi į dar vieną juoko kupiną kelionę po Lietuvą

„Buvusių moterų reikalai 3“ kūrėjai pristato naują lietuvišką teatro komediją. Puikiai žiūrovams pažįstamas Mantas Stonkus scena šįkart dalijasi su senu bičiuliu kurso draugu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) suomiu Tuomu Tulikorpi bei viena talentingiausių jaunosios kartos aktorių Lietuvoje Gelmine Glemžaite.

„Tuomo istorija – neįtikėtina", – pasakojo M. Stonkus. „Prieš trylika metų, gūdžiais 2006-aisiais, jis sugebėjo įstoti į LMTA nemokėdamas nė žodžio lietuviškai! Nesu tikras, ar tai daugiau apibūdina tuometinį akademijos lygį, ar begalinį Tuomo, kaip aktoriaus, talentą bei norą tobulėti", – toliau juokavo M. Stonkus. „Per du mėnesius jis prašneko mūsų kalba. Bičiuliais tapome iš karto, studijų laikotarpiu kartu mokėmės, kūrėme ir keliavome. Praėjus daugiau nei dešimtmečiui mūsų keliai vėl susikirto – dar praėjusią žiemą, pradėję galvoti apie pasiruošimo naujajam sezonui planus, ir jau turėdami pirminį pjesės variantą savo rankose, ieškojome aktoriaus labai specifiniam vaidmeniui atlikti. Neilgai trukus man toptelėjo mintis, kad tai galėtų būti Tuomas – tiesa, natūralu, kad iškart nebuvo aišku, žinojau, jog jis vaidina dramos teatre Helsinkyje, nebebendraudavome taip daug ir dažnai kaip studijų metais. Susisiekėme, pabendravome ir pakviečiau jį į lietuvišką stand up comedy open-mic Vilniuje – buvo labai įdomu pamatyti, kaip į jį, kalbantį lietuviškai su specifiniu akcentu, publika Vilniuje reaguos praėjus tiek laiko nuo studijų metų. Jam užlipus ant scenos, aišku tapo gal per pusę minutės – Tuomas labai tinka šiam vaidmeniui", – atviravo M. Stonkus.

Komedijoje išvysite klasikinį keturiasdešimtmetį viengungį, kuriam nesiseka su karjerom. Tiek su profesine – nes tinginys, tiek su pleibojaus – nes gyvenime atsirado, nepagailėkim to žodžio – fantastiška – moteris.
Įsipareigoti vengiančio M. Stonkaus personažo problemas vieną rytą nusprendžia išspręsti jo penis. Taip, supratote teisingai, nuo kūno atsiskyręs ir gyvu žmogumi tapęs, kiek sunkiai kirčiuojantis, bet ultimatumus keliantis penis.
Ar ši situacija yra pakankamai gera priežastis keistis, žiūrovai sužinos intriguojančiuose bei fantastiškai gyvenimiškuose spektakliuose visoje Lietuvoje. Į Utenos kultūros centrą jis atvyks sausio 12 dieną.

Organizatorių inf.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2165
Vakar apsilankė:20390
Šią savaitę apsilankė:146870
Šį mėnesį apsilankė:404324
Viso (nuo 2015-02-16):13032255
Šiuo metu naršo:
101
2020-03-29
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!