Penktadienį čiuožykla pakvies žiemos mylėtojus
ĮvairenybėsPenktadienį čiuožykla pakvies žiemos mylėtojus
2019 sausio 23, Trečiadienis 15:36

Penktadienį čiuožykla pakvies žiemos mylėtojus

Penktadienį čiuožykla pakvies žiemos mylėtojus

Utenos rajono savivaldybės administracija informavo, kad jau šį penktadienį, sausio 25 dieną, nusistovėjus žiemiškiems orams yra atidaroma ledo aikštelė K. Donelaičio gatvėje. Visi čiuožimo mylėtojai į atidarymą kviečiami atvykti 15 valandą.

Ledo aikštelė visomis savaitės dienomis dirbs nuo 11 val. iki 21 val., o naudotis žiemos malonumais ledo aikštelėje bus galima nemokamai.

Ledo ritulio treniruotės, varžybos vyks pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais 19:00–21:00 val. Ledo ritulio treniruočių metu laisvojo čiuožimo mėgėjai neįleidžiami.
Ledo aikštelės administratorius pasilieka teisę keisti čiuožimų tvarkaraštį, taip pat nustatyti ir ledo ritulio seansų laiką. Esant netinkamoms oro sąlygoms aikštelė nedirbs.

Parengta pagal Utenos rajono savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Jau formuojamas čiuožyklos ledas

  Jeigu oro sąlygos leis, veikiausiai jau kitą savaitę Utenoje bus atidaryta čiuožykla. Tai patvirtino VšĮ futbolo klubo „Utenos Utenis“ direktorius Marius Treimakas, kuris kartu su savo kolegomis šiomis dienomis ypač aktyviai rūpinasi visais paruošiamaisiais darbais.

 • Gera žinia laukiantiems čiuožyklos

  Žiemos pramogų išsiilgusiems uteniškiams – gera žinia. Jau nuo rytojaus, ketvirtadienio, K. Donelaičio gatvėje esančioje multifunkcėje aikštelėje bus pradėti paruošiamieji darbai formuoti ledą ir, jeigu orai leis, jau kitą savaitę pradės veikti čiuožykla.

 • Jau veikianti čiuožykla kviečia pasinerti į žiemiškus malonumus

  Antradienį mieste pradėjusi veikti ledo čiuožykla uteniškiams tapo smagia žiemos pramoga. Jei tik leis orai, šia pramoga bus galima mėgautis visomis darbo dienomis nuo 14 iki 21 val. bei savaitgaliais nuo 12 iki 21 val. Uteniškius planuojama sukviesti ir į nuotaikingą diskoteką ant ledo.

 • Vyks diskoteka ant ledo

  Sausio 8 dieną (penktadienį) nuo 18 iki 22 val. multifunkcinėje aikštelėje K. Donelaičio gatvėje vyks diskoteka ant ledo. Organizatoriai ragina atsinešti savo pačiūžas ir gerą nuotaiką.

 • Utenoje po atviru dangumi veiks čiuožykla

  Uteniškiai ir mūsų miesto svečiai jau antrąją Naujųjų metų dieną žiemiškais malonumais galės džiaugtis čiuožykloje, multifukcinėje aikštelėje, esančioje K. Donelaičio gatvėje. Žinoma, išbandyti pačiūžas bus galima tik tada, jei leis oro sąlygos ir kaip reikiant spūstelės šaltukas.

 • Spustelėjus didesniam šaltukui, čiuožykloje formuojamas ledas

  Žiemos pramogų mėgėjams gera žinia – jei leis oro sąlygos, artimiausiu metu Utenoje pradės veikti čiuožykla. K. Donelaičio gatvėje esančioje multifunkcėje aikštelėje pamažu liejamas vanduo iš šalia tekančio upelio – taip pradėtas formuoti ledas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1328
Vakar apsilankė:6438
Šią savaitę apsilankė:41722
Šį mėnesį apsilankė:166491
Viso (nuo 2015-02-16):10920386
Šiuo metu naršo:
88
2019-08-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!