ĮvairenybėsUgniagesiai gelbėtojai pataria, kaip saugiai įkrauti riedį
2018 gegužės 30, Trečiadienis 15:10

Ugniagesiai gelbėtojai pataria, kaip saugiai įkrauti riedį

Ugniagesiai gelbėtojai pataria, kaip saugiai įkrauti riedį

Su elektriniu riedžiu galima įdomiai, aktyviai ir smagiai praleisti laisvalaikį, tačiau netinkamai naudojamas jis gali atnešti didelių nuostolių jų šeimininkams. Gegužės 20 dienos vakarą Juodupės miestelio Palangos gatvėje kilęs gaisras akimirksniu prarijo šeimos medinį namą ir užgyventą turtą. Pasak Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektoriaus Renaldo Nacicko, gaisrą sukėlė įkraunamas riedis, kuris sprogo ir ugnis žaibiškai suniokojo šeimos būstą ir visą turtą.

Panašiai atsitiko ir šių metų kovo 31 dieną Panevėžyje, Statybininkų gatvėje. Bute taip pat sprogo įkraunamas prietaisas ir sukėlė gaisrą, kuris pridarė šeimininkams daug žalos. Kad būtų išvengta bėdos, R. Nacickas pataria: „Pirkite sertifikuotus riedžius, iš oficialių pardavėjų ir tai bus dar vienas būdas smagiai praleisti laisvalaikį. Pirmiausia, prieš naudodami riedį, atidžiai perskaitykite gamintojo instrukciją.  O prieš jį įkraudami, patikrinkite, ar nepažeisti laidai, pats prietaisas ar elektros šakutės lizdas".

Būtina naudoti tik tam prietaisui skirtą įkroviklį. Jis išimamas iš pakuotės, pastatomas ant nedegaus pagrindo. Įkraunamo riedžio negalima uždengti kitais daiktais. Pasak inspektoriaus, įkraunamo riedžio negalima palikti be priežiūros, jis nekraunamas ilgiau, nei to reikalaujama instrukcijoje. Be to, rekomenduojama vengti jį įkrauti nakties metu. Draudžiama riedžio įkrovimo darbus patikėti mažamečiams vaikams. Transportuojant riedį, jo kroviklį, reikia saugoti, kad nesusilankstytų laidai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Penki patarimai, kaip prižiūrėti automatinį kavos aparatą

    Kavos mėgėjai puikiai supranta, kad gerai kavai paruošti esminis įrankis yra geras ir kokybiškas kavos aparatas. Investicija į tokį kavos aparatą yra gana nemaža, tačiau ji atsiperka jau su pirmaisiais kavos puodeliais – tokios kavos ne visose kavinėse galima gauti... Laikui bėgant kava ima prastėti. Kodėl? Kas nutiko? Dažnai to klausia profesionalių kavos aparatų serviso meistrų. Atsakymas paprastas – jei kavos aparato neprižiūrėsime, apie kokybišką ir skanią kavą galime pamiršti.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:858
Vakar apsilankė:7593
Šią savaitę apsilankė:858
Šį mėnesį apsilankė:157505
Viso (nuo 2015-02-16):8548649
Šiuo metu naršo:
95
2018-06-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!