Uteniškiai tapo Kvitų žaidimo laimėtojais
ĮvairenybėsUteniškiai tapo Kvitų žaidimo laimėtojais
2018 gegužės 22, Antradienis 13:37

Uteniškiai tapo Kvitų žaidimo laimėtojais

Uteniškiai tapo Kvitų žaidimo laimėtojais

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad šią savaitę VMI organizuojamame Kvitų žaidime dalyvaujantys Lietuvos gyventojai sulauks išskirtinio dėmesio – įvairių miestų turgavietėse VMI darbuotojai ne tik primins apie šiuo metu vykstantį žaidimą, jo taisykles, bet visiems norintiems padės užregistruoti ir už tik ką įsigytas prekes gautus kvitus.

Šiuo metu Kvitų žaidime gyventojai užregistravo daugiau nei 1,2 mln. kvitų, iš kurių beveik 250 tapo laimingais – laimėjimų prizinis fondas viršijo 70 tūkst. eurų. Panevėžio ir Utenos apskrityse atitinkamai jau yra 7 ir 10 Kvitų žaidimo laimėtojų.

„Minėdami savaitę „be šešėlio", visos VMI vardu norime padėkoti gyventojams, kurie kasdien prisideda prie šešėlinės ekonomikos mažinimo ir skaidrios visuomenės kūrimo. Vienas tokių būdų – kvitus už įsigytas prekes turgavietėje ar įvairias paslaugas registruoti Kvitų žaidime. Simboliška ir tai, kad šiuo metu Kvitų žaidime gyventojų užregistruotų kvitų skaičius artėja prie 1,3 mln. – būtent tokia Pridėtinės vertės mokesčio suma eurais per pirmus keturis žaidimo mėnesius buvo papildomai deklaruota vien viešojo maitinimo sektoriuje", - sakė Panevėžio AVMI viršininkas Aldas Skvarnavičius.

Per pirmąjį Kvitų žaidimo pusmetį gyventojai dažniau registruoja kvitus už paslaugas, todėl šią savaitę įvairiuose Lietuvos miestuose VMI darbuotojai atvyks į turgavietes ir ne tik suteiks visą aktualią informaciją apie vykstantį žaidimą, bet ir padės gyventojams užregistruoti už prekes gautus kvitus čia ir dabar. Panevėžio ir Utenos centrinėse turgavietėse Panevėžio AVMI darbuotojai lankėsi gegužės 22 dieną.

„Dėkojame ir prekybininkams, kurie savo ruožtu žaidimui tinkamus kvitus išduoda ir neprašomi, netgi paragina žmones dalyvauti bei laimėti prizus. Tai dar vienas svarbus žingsnis mažinant šešėlinės ekonomikos mastus", – teigė A. Skvarnavičius.

Panevėžio AVMI darbuotojai konsultacijas, kaip tinkamai užregistruoti fiskalinius kvitus žaidime, teikė centrinėse turgavietėse Panevėžyje ir Utenoje. Kituose Panevėžio ir Utenos apskričių miestuose Inspekcijos darbuotojai taip pat atvyks pabendrauti su mokesčių mokėtojais.

Panevėžio AVMI inf., Deimantės Kazokaitės nuotr.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:15617
Vakar apsilankė:13647
Šią savaitę apsilankė:52562
Šį mėnesį apsilankė:60352
Viso (nuo 2015-02-16):11822544
Šiuo metu naršo:
115
2019-12-05
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!