ĮvairenybėsEžere montuojamas fontanas
2018 balandžio 24, Antradienis 09:47

Ežere montuojamas fontanas

Ežere montuojamas fontanas

Balandžio 24 dieną Dauniškio ežere pradėtas montuoti šviečiantis ir grojantis fontanas, savo darbą pradėsiantis gegužės 4 dieną. Jo darbą planuojama baigti rudenį.

Šviečiančio ir grojančio fontano Dauniškio ežere programą portalo udiena.lt skaitytojams pateiksime vėliau.

Laikraščio „Utenos diena" inf. ir nuotr.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMGP9182.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9183.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9185.JPG
 • Click to enlarge image IMGP9186.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vasaros pradžia – su fontanų srovėmis

  Jau šį penktadienį, gegužės 4 dieną, pradėję veikti visi keturi miesto fontanai duoda žinią apie prasidedančią vasarą – jų teikiama gaiva bus galima mėgautis iki rugsėjo 30-os.

 • Muzikinio fontano repertuare – nauji kūriniai

  Vasarą viena lankomiausių erdvių mieste – Dauniškio ežero fontanas, – uteniškius ir jų svečius daugiausia suburdavusi pasigrožėti savaitgalių vakarais transliuojamomis programomis, jau antrus metus populiari visomis savaitės dienomis – su aplinkiniais pasidalinti melodijų ir fontano srovių kuriama nuotaika gali visi norintys, pasirinkę ir trumposiomis žinutėmis užsakę kūrinius iš skelbiamo muzikinių kūrinių sąrašo. Birželio mėnesį šis sąrašas pailgėjo dar septyniais kūrinių pavadinimais, tad užsisakyti jau galima ir šiuos kūrinius:

 • Pirmojo gegužės savaitgalio sutikimas – su fontanų srovėmis

  Jau šį penktadienį, gegužės 5 dieną, pradėję veikti visi keturi miesto fontanai paskelbs tikrąjį pavasarį – jų teikiama gaiva bus galima mėgautis iki rugsėjo 30 dienos.

 • Dauniškio ežero fontanas bus uždarytas šventiškai

  Kol sinoptikai nežada didelio atšalimo, Utenos rajono savivaldybės administracija, atsižvelgusi į gyventojų pageidavimus, dar savaitei nutarė pratęsti fontano Dauniškio ežere veikimą.

 • Muzikinio fontano naujovė – nuo rugsėjo 4 dienos

  Utenoje penkerius metus Dauniškio ežere veikiantis muzikinis fontanas neseniai tapo modernesnis – įdiegus naują programinę įrangą, gyventojams siūloma nauja paslauga – muzikinių kūrinių užsakymas SMS žinutėmis.

 • Šviečiantis-grojantis fontanas vilios nauja paslauga

  Rugpjūčio 4 dieną, ketvirtadienį, Dauniškio ežere pradėta montuoti nauja šviečiančio-grojančio fontano įranga, artimiausiu metu suteiksianti uteniškiams ir miesto svečiams galimybę mėgautis jiems patinkančiais muzikiniais kūriniais, kuriuos bus galima užsisakyti išsiuntus trumpąją žinutę.

 • Šalia Utenos purslus taško dar vienas fontanas

  Prieš beveik 40 metų užtvenkus Rašės (Raudesos) upę, šalia Utenos buvo suformuotas Klovinių tvenkinys, pastatyta užtvanka. Teritorijoje, užimančioje 1,01 km² plotą, pamėgo ilsėtis ne tik uteniškiai, bet ir miesto svečiai.

 • Dauniškio ežere montuojamas fontanas

  Šiandien apie 10 val. Dauniškio ežere pradėtas montuoti šviečiantis ir grojantis fontanas, savo darbą pradėsiantis gegužės 6 dieną. Jo darbą planuojama baigti spalio 1-ą, tačiau esant geram orui fontano veikimas gali būti ir pratęstas.

 • Po žiemos miego jau bunda fontanai

  Nors pavasaris pervirto į antrąją pusę, vėsoki orai dar neužleidžia pozicijų šiltiems. Tačiau Utena, fontanų miestas, jau kviečia gyventojus pasidžiaugti fontanų teikiamomis malonėmis.
  Pirmieji mūsų mieste iš žiemos miego prabus mažieji fontanai, esantys Utenio aikštėje, J. Basanavičiaus gatvėje ir prie Kultūros centro. Jie pradės veikti jau šį penktadienį, balandžio 29 dieną. 

 • Muzikinis fontanas su uteniškiais atsisveikino iki pavasario

  Prie Dauniškio ežero uteniškių jau nebelinksmins muzikinis šviečiantis fontanas – lapkričio 4 dieną jis išmontuotas ir išvežtas saugoti iki pavasario į saugias ir sausas patalpas, esančias Aukštakalnio ir Dauniškio mikrorajonuose.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:13
Vakar apsilankė:4157
Šią savaitę apsilankė:8099
Šį mėnesį apsilankė:75135
Viso (nuo 2015-02-16):9008079
Šiuo metu naršo:
27
2018-09-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!