„Winter Rally“ baigiamasis posėdis – netikėtoje vietoje
Įvairenybės„Winter Rally“ baigiamasis posėdis – netikėtoje vietoje
2018 vasario 28, Trečiadienis 15:30

„Winter Rally“ baigiamasis posėdis – netikėtoje vietoje

„Winter Rally“ baigiamasis posėdis – netikėtoje vietoje
 • 29 foto

Pirmojo metų festivalio „Winter Rally“ organizatoriai tęsia tradicijas – antrus metus iš eilės oficialios ralio pabaigtuvės vyksta neįprastoje aplinkoje. Šiais metais baigiamasis organizacinio komiteto posėdis vyko gerai žinomoje „Nosted mechanika“ gamykloje. Jį vainikavo pažintinė ekskursija.

„Mūsų tikslas – atsidėkojant prie „Winter Rally“ organizavimo prisidėjusiems Utenos ir Molėtų žinybų ir institucijų atstovams iš arčiau supažindinti juos su verslu, kuriuo regionas gali didžiuotis. Šį kartą pasirinkome „Nosted mechanika“, kurioje gaminamos specialios ratų grandinės, naudojamos lengviesiems automobiliams ir sunkiajai technikai, esant ypatingai sudėtingomis važiavimo sąlygomis“, – sakė „Winter Rally“ organizatorius Benediktas Vanagas.

Susirinkimo metu aptarti šventės rezultatai, padėkota prie pirmojo metų festivalio prisidėjusioms Utenos ir Molėtų institucijoms, savanoriams. Padėkas teikė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, ralio įkūrėjas lenktynininkas B. Vanagas, ralio direktorius Ramūnas Kliunka.

„Winter Rally“ jau 10-ąjį kartą vyksta Utenos apylinkėse. Turime pasikloję tvirtus bendradarbiavimo pagrindus, todėl esame užtikrinti jo kokybe. Pirmasis žiemos festivalis – smagi pramoga gyventojams ir puiki galimybė supažindinti Lietuvą su Utenos kraštu“, – teigė Utenos rajono savivaldybės meras A. Katinas.

„Nosted mechanika“ – metalo apdirbimo įmonė, garsėjanti ratų grandinių TRYGG gamyba. Įmonėje eksploatuojami įrenginiai pajėgūs gaminti 5–50 mm storio vielos grandines bei vykdyti kitą plataus spektro metalo apdirbimo veiklą.

Pasibaigus susirinkimui organizacinio komiteto nariai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su gamyklos veikla, pamatyti, kaip gaminamos ratų grandinės įvairių rūšių transporto priemonėms.

„Winter Rally“ Utenos ir Molėtų apylinkėse vyko sausio mėnesio paskutinį savaitgalį. Festivalio svečiai galėjo stebėti Lietuvos ir užsienio šalių ralio meistrų kovas, linksmintis žiūrovų pramogų erdvėje. „Winter Rally“ vainikavo ralio apdovanojimai ir įspūdingas „Radistai Live Utena Show“ koncertas Utenos daugiafunkciame sporto centre.

PITLANE inf., Vytauto Ridiko ir Jurgos Anusauskienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Winter rally“ nugalėjo čekai, greičiausias lietuvis – Vaidotas Žala

  Šeštadienį Utenoje baigėsi pirmasis Lietuvos ralio čempionato 2019 m. sezono etapas – „Winter rally“. Greičiausi jame buvo svečiai iš Čekijos – Jaroslavas Orsakas su Jindriška Žakova, važiuojantys „Ford Fiesta R5" automobiliu. Dešimt sekundžių nuo jų atsiliko „Agrorodeo“ komanda – Vaidotas Žala ir Andris Malnieks su „Škoda Fabia R5“, tapę greičiausiu „Winter Rally“ ekipažu iš Lietuvos.

 • Prie „Winter Rally“ starto ketina stoti dar vienas Dakaro dalyvis

  „Winter Rally“ šiemet kaip niekad traukia sunkiausių pasaulio lenktynių dalyvius. Prieš savaitę organizatoriai pranešė, jog į pirmąjį Lietuvos ralio čempionato etapą atvykti ketina visame pasaulyje žinomas Dakaro ralio lenktynininkas Siarhei Viazovich, o dabar atskleista, jog planų atvykti turi ir lenkų sportininkas Aron Domzala.

 • Atskleidė, kokių naujovių bus greičiausiame metų ralyje „Winter Rally“

  Pasitarus su automobilių sporto bendruomene ir atsižvelgus į žiemos festivalio dalyvių pageidavimus, nuspręsta, jog pirmasis Lietuvos ralio čempionato etapas grįžta į dviejų dienų formatą. Organizatoriai skelbia, jog lenktynininkams norima suteikti galimybę išmėginti jėgas naktiniuose greičio ruožuose, o žiūrovams – gerą laiką stebint ralį ir pramogaujant gryname ore. Varžybų direktorius Ramūnas Kliunka teigė, jog žiemos festivalyje tradiciškai planuojama įrengti Žiūrovų miestelį, tik šį kartą jis atvykusiuosius pasitiks atsinaujinęs ir pasiūlys dar daugiau veiklų.

 • „Winter Rally 2018“ prie starto linijos stojo 27 ekipažai, bet finišą pasiekė ne visi

  Nuo ankstyvo penktadienio ryto įkyriai purškė lietus ir tai kėlė nemažą įtampą „Winter Rally 2018“ pilotų veiduose. Tačiau jiems grįžus po susipažinimo su viena iš trasų nuotaika buvo visai kita – Utenos ir Molėtų rajono pamiškėse jos buvo tvirtai sukaustytos ledo.

 • Šeštadienį B. Vanago laukia sprinto distancija Utenoje

  Antradienį iš 40-ojo Dakaro ralio grįžusi „General Financing team Pitlane" komanda praneša, kad Benediktas Vanagas jau šeštadienį, sausio 27 dieną, startuos „Winter Rally“ žiemos ralio lenktynėse Utenoje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7612
Vakar apsilankė:6450
Šią savaitę apsilankė:27103
Šį mėnesį apsilankė:163653
Viso (nuo 2015-02-16):10451316
Šiuo metu naršo:
84
2019-06-20
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!