ĮvairenybėsPasveikinta 100 metų sulaukusi senolė
2017 gruodžio 11, Pirmadienis 14:16

Pasveikinta 100 metų sulaukusi senolė

Pasveikinta 100 metų sulaukusi senolė

Gruodžio 6 dieną pasveikinta 100 metų sulaukusi Stanislava Kurmienė, kuri gimė ir užaugo Utenos rajone, Daugailiuose. Anksčiau su savo šeima gyvenusi Molėtų rajone, šiuo metu senolė dienas leidžia pas savo anūkę Utenoje.

Garbingo jubiliejaus proga ją pasveikino Molėtų rajono valdžios atstovai. „Sulaukti šimto metų lemta ne kiekvienam. Priimkite pačius nuoširdžiausius mūsų sveikinimus garbingo Jubiliejaus proga. Linkime sveikatos ir stiprybės,“ – linkėjo Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius ir įteikė senolei Stanislavai jos jubiliejui skirtą juostą bei sveikinimą.

Drauge su mero pavaduotoju šimtametę pasveikino ir Molėtų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Grybauskienė, Suginčių seniūnijos seniūnė Nijolė Jauneikienė. Svečiai jubiliatei dovanojo gėlių, linkėjo stiprios sveikatos ir toliau spinduliuoti išmintimi savo vaikams, anūkams, proanūkiams ir proproanūkiams.

Stanislava Kurmienė gimė ir augo Daugailiuose (Utenos r.). Su vyru užaugino tris vaikus, turi šešis anūkus, 12 proanūkių ir 2 proproanūkius.

Molėtų r. savivaldybės administracijos ir laikraščio „Utenos diena“ inf.

Paveikslėlių galerija

  • Click to enlarge image IMG_4039 1.JPG
  • Click to enlarge image simtamete1-8199.jpg
  •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Skurdas, artimųjų abejingumas kas dieną lydi vienišą senolę

    Praėjusią savaitę „Utenos dienos" redakciją pasiekė laiškas, kuriame piktinamasi tuo, kad beveik šimto metų sulaukusi Norodiškio viensėdžio, nutolusio tris kilometrus į šiaurės vakarus nuo Kuktiškių, gyventoja 96 metų Elena Morkūnaitė apleista ir neprižiūrėta. Jame taip pat rašoma, kad seniūnijos paskirta globėja, anot tolimu senolės giminaičiu pasirašiusio anonimo, pasiima visą pensiją ir dar gauna penkiasdešimties eurų išmoką už globą iš seniūnijos. E. Morkūnaitę aplankęs giminaitis teigė, kad močiutė sublogusi ir sulysusi, miega nešvariuose skarmaluose, kambaryje netvarka ir šiukšlynas, o maisto gauna tik kartą per dieną, kai net kaliniai įkalinimo įstaigose maitinami tris kartus. Pagal laiško turinį buvo galima spręsti, jog situacija labai sudėtinga, todėl „Utenos dienos" žurnalistės lankėsi seniūnijoje bei senolės namuose ir domėjosi susidariusia problema.

  • Surado pasiklydusią senolę

    Ceikinių seniūnijos (Ignalinos r.) gyventojas Mindaugas kartu su pareigūnais rado pasiklydusią senolę. Penktadienio vakarą dingusios senolės paieška miške, tarp Ropiškėlės ir Juodiškės kaimų, baigėsi sėkmingai. Policijos pareigūnai kartu su šio rajono gyventoju ir jo motina surado pasiklydusią moterį.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:760
Vakar apsilankė:4170
Šią savaitę apsilankė:18663
Šį mėnesį apsilankė:47430
Viso (nuo 2015-02-16):9310392
Šiuo metu naršo:
52
2018-12-14
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!