ĮvairenybėsUtenos socialinės globos namuose skambėjo „Versmės“ dainos
2017 gruodžio 06, Trečiadienis 10:22

Utenos socialinės globos namuose skambėjo „Versmės“ dainos

Utenos socialinės globos namuose skambėjo „Versmės“ dainos
 • 6 foto

Gruodžio 1-os (penktadienio) popietę Utenos socialinės globos namų gyventojų širdis džiugino koncertas – salėje skambėjo Utenos kultūros centro Vyžuonų skyriaus vokalinio moterų ansamblio „Versmė“, kuriam vadovauja Ramunė Miečiutė, dainos.

Drauge su muzikuojančiomis damomis į Uteną atvyko ir aštrialiežuvė pasakotoja Janina Urbonienė, kuri susirinkusiesiems neleido žiovauti – vieną po kitos pasakojo šmaikščias istorijas. „Versmės“ narės, tądien ne sykį keitusios savo sceninį įvaizdį, globotiniams skyrė daugybę dainų.

Ypatingo dėmesio koncerto metu sulaukė jau kurį laiką socialinės globos namuose gyvenantis Vyžuonų krašto žmonėms puikiai pažįstamas kraštietis ilgametis žurnalistas Romualdas Juozas Valančiūnas – dainingos moterys skyrė jam iki tol niekur neskambėjusį muzikos kūrinį, įteikė Kalėdų gėlę. Sujaudintas tokios malonios staigmenos R. J. Valančiūnas ne kartą šluostėsi ašaras.

Viešnios socialinės globos namų gyventojams įteikė dovaną, kuri praturtins artėjančių Kūčių stalą (du maišelius kviečių ir stiklainėlį medaus).

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Deimantės Kazokaitės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Namai, kuriuose mokomasi savarankiško gyvenimo ir atsakomybės

  Šešiems Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro auklėtiniams prasidėjo kitas etapas – jie žengė pirmą žingsnį savarankiško gyvenimo link. Įkurtuvių nuotaikomis gyvenantys vaikai birželio mėnesio pradžioje persikraustė į didžiulį ir erdvų namą Utenoje.

 • Utenos socialinės globos namuose lankėsi svečiai iš ministerijos

  Trečiadienį, sausio 18 dieną, Utenos socialinės globos namuose lankėsi svečiai iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Eitvydas Bingelis, tęsdamas darbo vizitus į socialinės globos įstaigas, aplankė ne tik Utenos, bet ir Zarasų, Skemų, Kupiškio, Aknystos bei Jasiuliškių socialinės globos namus, kur iš arti susipažino su šių įstaigų veikla ir aktualijomis.

 • Per trejus metus globos namuose globojamų vaikų sumažėjo šeštadaliu

  Institucinės globos pertvarka, kuria siekiama, kad vaikai gyventų šeimose ar šeimai artimoje aplinkoje, o proto ir psichikos negalią turintys žmonės bei jų artimieji gautų reikalingas paslaugas bendruomenėje, įsibėgėja.

 • Globos pertvarka: nė vienas neįgalusis nebus išsiųstas į gatvę ar per prievartą grąžintas į šeimą

  Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei pavaldžių įstaigų specialistų komanda tęsia vizitus į institucinės globos pertvarkoje dalyvaujančias įstaigas. Specialistai lankėsi Didvyžių socialinės globos namuose, kur su įstaigos gyventojų ir jų tėvų atstovais, darbuotojais, profesinių sąjungų atstovais aptarė pertvarkos etapus, laukiamus rezultatus bei darbuotojams aktualius klausimus.

 • Globos įstaigų laukia pertvarkos metai

  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija tikisi, kad šįmet, pirmaisiais globos įstaigų pertvarkos metais, ne mažiau 10 proc. vaikų iš globos įstaigų bus įvaikinami, globojami šeimose ar šeimynose ir Globos įstaigų pertvarka pamažu pereina į aktyvią stadiją.

 • Į Utenos vaikų globos namus skubėjo su dovanomis

  Utenos vaikų globos namuose tapo tradicija kasmet, prieš didžiąsias metų šventes, pasikviesti į svečius uteniškius, juos sušildyti nuotaikinga programėle, supažindinti su namų aplinka, kurioje jie gyvena, kartu pabendrauti ir išgerti šiltos arbatos puodelį.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2004
Vakar apsilankė:4644
Šią savaitę apsilankė:10970
Šį mėnesį apsilankė:39737
Viso (nuo 2015-02-16):9302699
Šiuo metu naršo:
46
2018-12-12
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!