Spausdinti šį puslapį
2017 rugsėjo 06, Trečiadienis 11:42

Utenos miesto šventės metu bus apribotas automobilių eismas

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Utenos miesto šventės metu, rugsėjo 8 ir 9 dienomis, mieste transporto priemonių eismas bus apribotas.

Nuo rugsėjo 8 d. 18.00 val. iki rugsėjo 9 d. 23.00 val. transporto priemonių stovėjimas bus ribotas automobilių stovėjimo aikštelėse abiejose Aušros gatvės pusėse nuo Aušros gatvės sankryžos su J. Basanavičiaus gatve iki įvažiavimų į Kultūros centro ir prekybos centro „Maxima" teritorijas.
Rugsėjo 9 d. nuo 6.00 val. iki 8.00 val. bus ribotas transporto priemonių įvažiavimas į Aušros gatvę (išvažiavimas iš gatvės leidžiamas) atkarpoje nuo Aušros ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžos iki Aušros g. namo Nr. 63 (įvažiavimas į Kultūros centro teritoriją), o nuo 8.00 val. iki 23.00 val. šioje gatvės atkarpoje automobiliams važiuoti nebus leidžiama. Nuo 6.00 val. iki 23.00 val. apribotas bus ir įvažiavimas į automobilių stovėjimo aikštelę Aušros g. 45 (prie SODROS).
Utenos rajono savivaldybės administracija prašo uteniškių, gyvenančių Aušros gatvėje, 8 ir 9 dienomis nepalikti savo automobilių gatvėje, kad šie netrukdytų šventės renginiams.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

traffix.lt