AktualijosUtenos policijos pareigūnams pristatytas prabangus automobilis
2017 birželio 08, Ketvirtadienis 13:52

Utenos policijos pareigūnams pristatytas prabangus automobilis

Utenos policijos pareigūnams pristatytas prabangus automobilis
 • 7 foto

Birželio 8 dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kieme pareigūnams bei žiniasklaidai buvo pristatytas nežymėtas automobilis „Audi A6 Quattro" bei motociklas, kuriuose yra sumontuota naujausia greičio matavimo ir numerių skenavimo įranga.

Iš Vilniaus atvykę pareigūnai pasakojo, kad nuo šio automobilio nepaspruks ir neišsisuks nė vienas priekyje ar gale jo važiuojantis pažeidėjas, mat net iki 300 km/h greitį galinčiame išvystyti automobilyje sumontuota naujausia greičio matavimo įranga. Automobilį vairuojantiems pareigūnams, užfiksavusiems greičio viršijimo atvejį, net nereikia stabdyti pažeidėjo, nes sistema duomenis apie pažeidėjo automobilį iš karto perduoda į centrinę būstinę, kur paaiškėja, kieno vardu registruotas automobilis. „Taigi už linksmą pasivažinėjimą tenka atplėšti laišką su nelinksma naujiena apie baudą", – pasakojo nauju automobiliu po Uteną žurnalistus pavėžinęs ir transporto priemonės galimybes demonstravęs policijos pareigūnas. 10 min. trukusios kelionės metu buvo užfiksuoti du greitį viršiję pažeidėjai. Policijos pareigūnas, atvairavęs automobilį į Uteną atskleidė, kad kol atvažiavo iš Vilniaus, smarkuolių, viršijusių greitį 20–30 km/h pasitaikė 15.
Numerio skenavimo įranga suteikia galimybę sužinoti, ar transporto priemonės draustos civilinės atsakomybės draudimu, turi galiojantį techninės apžiūros pažymėjimą, ar nėra paieškomas.
Apžiūrėti naujų transporto priemonių susirinko ne tik policijos pareigūnai, žurnalistai, bet ir atskubėjo rajono savivaldybės mero patarėjas Henrikas Zabiela bei administracijos direktorius Jonas Slapšinskas. Valdininkai domėjosi techninėmis transporto priemonių galimybėmis, darėsi nuotraukas atsiminimui.

Laikraščio „Utenos diena" inf., J. Pavilonienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Angelų sargų šventėje – Seimo nario akibrokštas

  Rugsėjo 29-ą Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) minėjo profesinę šventę – Policijos (Angelų sargų) dieną. Šventinėmis uniformomis pasipuošusiems pareigūnams penktadienis prasidėjo šv. Mišiomis Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje, vėliau visų laukė šventinis minėjimas, kurį vainikavo grupės „el Fuego" koncertas, bendravimas prie vaišių stalo. Bene svarbiausia renginio dalimi tapo tradiciniai apdovanojimai nusipelniusiems policijos pareigūnams. Ceremoniją paįvairino jaunųjų Utenos meno mokyklos talentų muzikos kūriniai.

 • Policijos pareigūnai vilkės naujas tarnybines uniformas

  Ketvirtadienį Vidaus reikalų ministerijoje ministrui buvo pristatyta naujo pavyzdžio policijos tarnybinė uniforma. Pritarus ministrui, artimiausiu metu bus skelbiamas tarptautinis konkursas naujai tarnybinei uniformai įsigyti.

 • Utenos mieste – daugiau vaizdo stebėjimo kamerų

  Gegužės 19 dieną Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate žiniaklaidai buvo pristatytos naujos vaizdo stebėjimo kameros. Apie tai, kiek naujų kamerų atsirado, kur jos pastatytos, kas yra fiksuojama, pasakojo Utenos AVPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė bei Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Remigijus Trinkūnas.

 • Internete pažeidimais besipuikavęs vairuotojas sulaukė policijos dėmesio

  Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai nustatė ir surašė protokolą asmeniui, kuris internete puikavosi grubiais kelių eismo taisyklių pažeidimais.

 • Policijos pareigūnai pradeda patruliuoti motociklais

  Balandžio 6-ą, Saugaus eismo dieną Lietuvoje, į šalies kelius užtikrinti eismo saugumo motociklais „Yamaha" išvažiuoja Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai.
  Šią dieną policijos patruliai kartu su šalies motociklų vairuotojų klubų nariais motociklais važiuos Vilniuje ir Kaune, taip pat šalies keliais, propaguodami saugų elgesį kelyje.

 • Policininkai balnoja plieninius „žirgus“

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai stiprina patruliavimą. Motociklų, mopedų, keturračių motociklų vairuotojų kontrolei užtikrinti, jų daromiems pažeidimams išaiškinti ir jiems užkardyti, į gatves išrieda kelių policijos patruliniai motociklai.

 • Naujuose policijos automobiliuose pareigūnas turi jaustis patogiai ir saugiai

  Policija toliau atnaujina savo automobilių parką. Metų pradžioje įsigijome 80 naujų automobilių patruliavimui ir reagavimui: 17 mikroautobusų „Volkswagen Kombi", 20 mažų furgonų „Volkswagen Caddy", 19 lengvųjų patruliavimo automobilių „Skoda Superb Combi" ir 24 didesnio pravažumo automobilius „Skoda Yeti".

 • Policija ragina atsakingai reikšti nuomonę viešojoje erdvėje

  Pareigūnai pastebi, kad po žiniasklaidoje paskelbtos informacijos apie Ievos Strazdauskaitės nužudymu įtariamų, galimai romų tautybės asmenų sulaikymą, viešoje erdvėje padaugėjo diskriminacinio pobūdžio pasisakymų ir komentarų. Policija, vykdydama prevenciją, atlieka nuolatinę elektroninėje erdvėje pasirodančios informacijos stebėseną, analizuoja komentarus viešoje erdvėje bei įvairiuose socialiniuose tinkluose.

 • Kovo 8-oji: pavasariniai žiedai moterims iš pareigūnų rankų

  Kovo 8-osios proga uteniškės gavo gėlių ne tik nuo vyrų, draugų, kolegų. Kai kurioms nusišypsojo laimė gauti gėlę ir nuo kelių policijos patrulių.

  Antradienio rytą Aušros gatvėje, ties „Alaušos" degaline, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos patruliai stabdė automobilius, kuriuos vairavo moterys. Dažniausiai pareigūnai sustabdo pastebėję pažeidimą, tačiau šį rytą iš pareigūnų rankų po gėlės žiedą gavusios moterys buvo maloniai nustebintos. Jų šventės dieną vairuotojoms palinkėta sėkmės kelyje.

  Utenos AVPK inf. ir nuotr.

 • Policijos pareigūnai gelbėjo susižalojusį uteniškį

  Policijos pareigūnų darbas ir rizikingas, ir pilnas įvairiausių netikėtumų. Tuo buvo galima įsitikinti praėjusį savaitgalį, kuomet du policijos patruliai Dmitrij Čašun ir Aurimas Jakštonis pasirūpino stipriai ranką susižalojusiu uteniškiu, kuriam reikėjo skubios medikų pagalbos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2017 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9775
Vakar apsilankė:9753
Šią savaitę apsilankė:19528
Šį mėnesį apsilankė:144751
Viso (nuo 2015-02-16):6556703
Šiuo metu naršo:
76
2017-10-17