AktualijosPrekybos centrų kare Utenoje naudojama ir vienodų kainų taktika
2017 birželio 02, Penktadienis 13:27

Prekybos centrų kare Utenoje naudojama ir vienodų kainų taktika

Prekybos centrų kare Utenoje naudojama ir vienodų kainų taktika
 • Deimantė KAZOKAITĖ
 • 48 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prekybos tinklai nuolat konkuruoja tarpusavyje siekdami įgyti kuo didesnį pranašumą ir užsitikrinti klientų ištikimybę. Būdai įvairūs – vieni skelbiasi daugiausia dėmesio skiriantys kokybei, kiti – galintys pasiūlyti mažiausias kainas ar platesnį prekių asortimentą. Mūsų mieste prekybos centrams dygstant it grybams po lietaus „Utenos diena" nusprendė atlikti eksperimentą – palyginti dešimties dažno vartojimo prekių kainas penkiose skirtingose parduotuvėse. Jūsų teismui – nepriklausomo tyrimo eiga ir rezultatai.

Daugiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena".

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Kyla viešojo transporto kainos

  Rugpjūčio mėnesio posėdyje Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė UAB „Utenos autobusų parkas" keleivių vežimo reguliariais reisais vietinio susisiekimo autobusų maršrutais kainų ir tarifų pakėlimui.

 • Pieno supirkimo tvarkos naujovės – nuo rugpjūčio 1 dienos

  Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės įsakymu pakeistos Pieno supirkimo taisyklės. Taisyklėse nustatyta, kad, kaip ir anksčiau, pienas parduodamas ir superkamas tik sudarius rašytinę pieno pirkimo–pardavimo sutartį, kuri turi atitikti Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, Atsiskaitymo už žemės ūkio produkciją įstatymo reikalavimus. Nauja tai, kad Seimui priėmus Ūkio subjektų, perkančių-parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymą, sudarant pieno pirkimo-pardavimo sutartis privaloma vadovautis ir jame įtvirtintomis nuostatomis.

 • Sausra griauna braškių augintojų planus

  Tikriausiai sunku būtų atrasti žmogų, nemėgstantį braškių. Šios vasara kvepiančios, ryškiai raudona spalva viliojančios uogos vertinamos dėl saldaus skonio ir naudingų maistinių savybių. Ketvirtadienio rytą Utenos turguje ne vienas smalsuolis dairėsi braškių, tiesa, piniginę atvėrė ne visi. Vieni domėjosi kainomis, kurios kandžiojasi gerokai mažiau nei sezono pradžioje, kiti nepraleido progos patraukti per dantį pardavėjų, neva pardavinėjančių atvežtines braškes kaip lietuviškas.

 • Uteniškiai nenusimena: šaltukas spaudžia, šilumos kainos – guodžia

  Per Kalėdas spustelėjęs šaltukas davė žinią, kad į pinigines 2015 metų sausio mėnesį reikės įdėmiau žiūrėti ne tik dėl daugeliui iki šiol visai nepažinoto euro. Tai neišvengiamai reiškia, kad žiema įsibėgėja ir už šilumą savo butuose turėsime mokėti kur kas daugiau, nei praėjusių metų lapkričio ir gruodžio mėnesiais. Tačiau galime guostis tuo, kad kvadratinio metro ploto šildymas Utenos daugiabučio gyventojui vis tiek kainuos žymiai pigiau, nei, sakysim, vilniečiui, kauniečiui, klaipėdiečiui, panevėžiečiui, alytiškiui ar tauragiškiui. „Tai lemia aplinkybė, kad Utenos rajono savivaldybė, šilumininkai, nepaisydami visų sunkumų ir kliūčių, prieš maždaug 12 metų ryžtingai pasuko biokuro naudojimo šilumos bei karšto vandens gamybai keliu", – „Utenos dienai" sakė UAB Utenos šilumos tinklai direktoriaus pavaduotoja finansams Daiva Dalgedaitė.

 • Nustatytos keleivių vežimo vietinio susisiekimo autobusų maršrutais kainos ir tarifai

  Netrukus Utenos rajono savivaldybės tarybos nustatytos kainos ir tarifai už keleivių vežimą UAB „Utenos autobusų parkas" autobusais neteks galios – nuo 2015 m. sausio 1 d. kainas skaičiuosime eurais. Iki tol tarifas už vieną nuvažiuotą kilometrą priemiestiniais autobusais bus 0,39 Lt, vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais – 2,50 Lt, vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais su 50 procentų bilieto kainos nuolaida – 1,00 Lt, vienkartiniovažiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais su 80 procentų bilieto kainos nuolaida – 0,40 Lt, vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais taksi – 2,00 Lt ir terminuoti (mėnesiniai) vardiniai miesto bilietai: su teise važiuoti visomis savaitės dienomis – 50,00 Lt, su teise važiuoti darbo dienomis – 40,00 Lt., su teise važiuoti visomis savaitės dienomis su 50 procentų bilieto kainos nuolaida – 25,00 Lt, su teise važiuoti visomis savaitės dienomis su 80 procentų bilieto kainos nuolaida – 10,00 Lt. Lietuvos Respublikos euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymas numato, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės įgaliotos institucijos ne vėliau kaip likus 2 mėnesiams iki euro įvedimo dienos pagal savo kompetenciją parengia ir patvirtina arba pateikia tvirtinti teisės aktų, kuriuose yra numatytos nuo euro įvedimo dienos įsigaliosiančios nuostatos, numatančios pinigines išraiškas eurais, projektus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3567
Vakar apsilankė:7514
Šią savaitę apsilankė:28205
Šį mėnesį apsilankė:152051
Viso (nuo 2015-02-16):7985698
Šiuo metu naršo:
123
2018-04-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!