AktualijosDirbti Lietuvai prisiekė Seimo narys E. Pupinis
2016 lapkričio 15, Antradienis 09:48

Dirbti Lietuvai prisiekė Seimo narys E. Pupinis

Dirbti Lietuvai prisiekė Seimo narys E. Pupinis
 • Lina NARČIENĖ
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pirmadienį, lapkričio 14 dieną, 2016–2020 metų kadencijos Seimas susirinko į pirmąjį posėdį. Parlamento darbas prasidėjo iškilminga dalimi istorinėje Kovo 11-osios Akto salėje, kur prisiekė visi 141 į naują parlamentą išrinkti politikai. Trečią kartą priesaikos jaudulį išgyveno ir Seimo narys konservatorius Edmundas Pupinis, kuris mūsų rajone rinkimų metu sulaukė didžiausio uteniškių pasitikėjimo.

Priesaikos jaudulį išgyveno trečią kartą

Savo pirmąjį posėdį naujai išrinkti parlamentarai pradėjo priesaika. Naujajame Seime didžiausią frakciją turi Vyriausybę kartu su socialdemokratais formuojanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, didžioji dauguma jų bus Seimo naujokai.
Naujos kadencijos Seime dirbs 59 dabartiniai parlamentarai ir 82 nauji arba po pertraukos į parlamentą grįžę politikai. Išrinktą Seimą pasveikinti atvyko Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.
Pirmajame posėdyje prasidėjo Seimo narių prisaikdinimo ceremonija. Baigęs skaityti priesaiką, kiekvienas Seimo narys pasirašė vardinį priesaikos lapą. Prisiekęs būti ištikimas Lietuvos Respublikai Seimo narys įgyja visas Tautos atstovo teises. Priesaikos žodžius tarė ir Utenos rajone išrinktas Seimo narys Edmundas Pupinis.
„Ačiū visiems, kurie buvote ir esate šalia mano pasirinktame politiko kelyje. Ačiū visiems Utenos krašto žmonėms už palaikymą ir galimybę jau trečią kartą išgyventi priesaikos Lietuvos Respublikai jaudulį", – socialiniame tinklapyje iškart po priesaikos uteniškiams dėkojo E. Pupinis.

Daugiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje „Utenos diena".

lrytas.lt nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Išeinantys socialdemokratai kelia šildymo kainas

  Pridėtinės vertės mokesčio didinimas šildymui – tai dar vienas pavyzdys, kaip šalies ekonominio augimo akivaizdoje dėl neūkiškumo ir nepagrįstai padidintų valdžios išlaidų vėl kenčia paprasti žmonės. Savo kadenciją baigianti Algirdo Butkevičiaus vyriausybė, nesugebėdama subalansuoti šalies biudžeto, visas problemas nusprendė spręsti paprastų, daugiabučiuose gyvenančių žmonių sąskaita. Vyriausybė surado būdą, kaip atgal į biudžetą surinkti keliais eurais padidintas minimalias algas, mokytojų atlyginimus, pensininkams neva padidintas pensijas. Davė po kelis eurus, o atgal į biudžetą paims po keliasdešimt.

 • Profesinis rengimas suteiks darbo rinkai reikalingus įgūdžius ir gebėjimus

  Susitikime, vykusiame su buvusia finansų ministre, Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja Ingrida Šimonyte, Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Jaunimo bendruomenės vadove Aiste Gedviliene ir kandidatu į Seimo narius bei rajono savivaldybės tarybos nariu Edmundu Pupiniu Utenos švietimo įstaigose ir vienoje iš Lietuvos bei Danijos siuvimo įmonių „Engel Dali" buvo kalbama apie naują TS-LKD planą Lietuvai.

 • Konservatoriai turi planą ir ketina sukurti 147 tūkstančių naujų darbo vietų

  Gegužės mėnesio pradžioje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partija pradėjo rinkimų turą po Lietuvą su „Nauju planu Lietuvai". Turo metu organizuojami susitikimai bei diskusijos su partijos lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu, partijos vadovybe bei šios partijos kandidatais šių metų rinkimuose į Seimą. Po vizitų į kitus rajonus šią savaitę TS-LKD delegacija lankėsi ir Utenoje.

 • Edmundas Pupinis: „Utenoje didžiausia problema – verslo investicijų pritraukimas“

  Artėjant Seimo rinkimams Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Utenos skyrius kandidatu į Seimą rinkimuose jau iškėlė Utenos rajono savivaldybės tarybos narį, Utenos regioninio profesinio mokymo centro Suaugusiųjų mokymo skyriaus vadovą Edmundą Pupinį. Jis į Uteną pasikvietė grupę Seimo narių ir su kiekvienu iš jų per savaitę aplankė daug kolektyvų, susitiko su įmonių ir organizacijų vadovais, daug dėmesio skyrė tiesioginiams pokalbiams su gyventojais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8544
Vakar apsilankė:6715
Šią savaitę apsilankė:38287
Šį mėnesį apsilankė:131814
Viso (nuo 2015-02-16):10022816
Šiuo metu naršo:
81
2019-04-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!