AktualijosŠventiniu laikotarpiu uteniškiai šventė, tačiau išvengta didesnių nelaimių
2014 gruodžio 29, Pirmadienis 14:30

Šventiniu laikotarpiu uteniškiai šventė, tačiau išvengta didesnių nelaimių

Šventiniu laikotarpiu uteniškiai šventė, tačiau išvengta didesnių nelaimių

Nors ilgąjį šventinį laikotarpį uteniškiai nevengė stikliuko stipresnio gėrimo, penkios švenčių dienos praėjo palyginti ramiai. Tai „Utenos dienai" patvirtino ir Utenos greitosios medicinos pagalbos (GMP) skyriaus vyr. slaugos administratorė Jūratė Rinkevičienė, kurios teigimu šį šventinį laikotarpį iškvietimų netrūko, tačiau daugelis jų buvę eiliniai: į medikus žmonės kreipėsi su įvairiausiais sveikatos sutrikimais, taip pat skubioji medicinos pagalba suteikta eismo įvykio metu nukentėjusiems žmonėms.

Kūčių dieną apie 17.40 val. medikai skubėjo į eismo įvykį Kupiškio gatvėje, mat gautas pranešimas, kad automobilis „VW Sharan" gatvėje partrenkė pėstįjį, 1936 metais gimusį Utenos socialinės globos gyventoją, kuris dėl patirtų sužalojimų ligoninėje mirė. Per kitą eismo įvykį GMP darbuotojai medicininę pagalbą suteikė nestipriai nukentėjusiam automobilio vairuotojui.
„Švęsdami šventes uteniškiai išgėrė, o išgėrę ir kojas susilaužė, ir tarpusavyje mušėsi, o vieno kivirčo metu teko kviesti pareigūnus, mat susikivirčijus nukentėjusiajam įplėšta ausis. Sulaukėme nemažai iškvietimų dėl girtų asmenų. Aišku tai, kad mūsų rajono gyventojai šventė, tik visa laimė, kad nebuvo rimtesnių sužeidimų ar susižeidimų", – sakė J. Rinkevičienė, teigdama, kad per šias dienas nebuvo nė vieno iškvietimo dėl alkoholiu apsinuodijusių nepilnamečių ar sušalusių asmenų.
Per abi Kalėdų dienas papildomai budėjusios medikų brigados buvo pasirengusios padėti visiems į bėdą patekusiems ar sunegalavusiems uteniškiams.

„Utenos dienos" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Per savaitę nelaimės keliuose nusinešė devynias žmonių gyvybes

  Per savaitę, sausio 26–vasario 1 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 65 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Šešiuose eismo įvykiuose žuvo devyni eismo dalyviai: trys vairuotojai (77 m., 26 m. ir 21 m. vyrai), keturi keleiviai (27 m. vyras ir 88 m., 76 m. ir 29 m. moterys), ir dvi pėsčiosios, 67 m. ir 46 m. moterys.

 • Valstybinė ligonių kasa: ką reikia žinoti apie greitąją medicinos pagalbą?

  Vasara – atostogų metas. Deja, būna atvejų, kai džiugią atostogų nuotaiką apkartina ūmios ligos ar įvykiai, sukeliantys kritinę sveikatos būklę. O tada be greitosios pagalbos neišsiversi. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atkreipia dėmesį į tai, kad greitosios medicinos pagalbos (GMP) paslaugos yra apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Primename kelias taisykles, būtinas žinoti kviečiant greitąją.

 • Šventinis savaitgalis – pilnas netikėtumų

  Šventinis savaitgalis Utenos apskrityje nepraėjo ramiai. Daugiausia, kaip jau tapo įprasta per šventes, kilo muštynių ir kitų konfliktų, kurių metu nukentėjo ir nepilnamečiai. Policijos pareigūnai buvo iškviesti ne tik gesinti šeimose įsiplieskusių barnių ir muštynių, bet ir keliuose stabdė automobilius, į kuriuos prie vairo sėdosi per Velykas alkoholio padauginę vairuotojai.

 • Ilgasis savaitgalis pareikalavo dviejų žmonių gyvybių

  Ilgasis Joninių savaitgalis Utenos apskrityje nusinešė dviejų žmonių gyvybes: Anykščių rajone paskendo jaunas vyras, o Zarasų rajone eismo įvykio metu žuvo nepilnametė.

 • Per savaitę eismo nelaimės nusinešė dvi gyvybes

  Per savaitę, gegužės 20-26 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 79 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo du eismo dalyviai: 25 metų automobilio vairuotojas ir 58 metų pėsčioji.

 • Nelaimių darbe nemažėja

  Valstybinėje darbo inspekcijoje (VDI) per pirmą šių metų pusmetį gauti 67 pranešimai apie įvykius darbe, kurių metu buvo sunkiai pakenkta darbuotojų sveikatai, ir 18 pranešimų apie žūtis darbe. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, mirtinų nelaimingų atsitikimų darbe skaičius sumažėjo 10 atvejų arba 36 proc.
  Utenos apskrityje per pirmąjį šių metų pusmetį užregistruoti 5 nelaimingi atsitikimai darbe, vienas iš jų – mirtinas.

 • Savaitgalio nelaimės: vienas vyras apsinuodijo dujomis, kitą mirtinai prispaudė traktorius

  Šeštadienį į Daugailių seniūniją atvykę medikai jau nebegalėjo padėti vyriškiui, kurį prispaudė virsdamas traktorius.
  Birželio 6-os vakarą nelaimė įvyko Daugailių seniūnijoje, Polekniškio kaime – ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, jog šlaite virsdamas traktorius prispaudė vyrą. Atvykusiems medikams beliko konstatuoti 59 metų vyriškio mirtį.

 • Naujų metų sutiktuvės: rankoje sprogusi petarda ir girti nepilnamečiai

  Naujuosius metus uteniškiai pasitiko ne tik su šampano taure – naujametę naktį į gydymo įstaigą buvo vežami gerokai alkoholio padauginę ne tik suaugusieji, bet ir paaugliai. „Po 12 valandos sulaukėme nemažai kvietimų – vykome padėti susižeidusiems, su traumomis, net tiems, kuriuos buvo ištikusi koma dėl apsinuodijimo alkoholiu", – trumpai naujametę naktį apibūdino Utenos greitosios medicinos pagalbos (GMP) skyriaus vyr. slaugos administratorė Jūratė Rinkevičienė, teigdama, kad per patį šventės įkarštį medikai kviesti buvo daugiau kaip 20 kartų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:998
Vakar apsilankė:3916
Šią savaitę apsilankė:8771
Šį mėnesį apsilankė:59830
Viso (nuo 2015-02-16):8866805
Šiuo metu naršo:
49
2018-08-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!