AktualijosNustatytos keleivių vežimo vietinio susisiekimo autobusų maršrutais kainos ir tarifai
2014 spalio 30, Ketvirtadienis 10:16

Nustatytos keleivių vežimo vietinio susisiekimo autobusų maršrutais kainos ir tarifai

Nustatytos keleivių vežimo vietinio susisiekimo autobusų maršrutais kainos ir tarifai
 • Neringa JONAVIČIENĖ
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Netrukus Utenos rajono savivaldybės tarybos nustatytos kainos ir tarifai už keleivių vežimą UAB „Utenos autobusų parkas" autobusais neteks galios – nuo 2015 m. sausio 1 d. kainas skaičiuosime eurais. Iki tol tarifas už vieną nuvažiuotą kilometrą priemiestiniais autobusais bus 0,39 Lt, vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais – 2,50 Lt, vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais su 50 procentų bilieto kainos nuolaida – 1,00 Lt, vienkartiniovažiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais su 80 procentų bilieto kainos nuolaida – 0,40 Lt, vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais taksi – 2,00 Lt ir terminuoti (mėnesiniai) vardiniai miesto bilietai: su teise važiuoti visomis savaitės dienomis – 50,00 Lt, su teise važiuoti darbo dienomis – 40,00 Lt., su teise važiuoti visomis savaitės dienomis su 50 procentų bilieto kainos nuolaida – 25,00 Lt, su teise važiuoti visomis savaitės dienomis su 80 procentų bilieto kainos nuolaida – 10,00 Lt. Lietuvos Respublikos euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymas numato, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės įgaliotos institucijos ne vėliau kaip likus 2 mėnesiams iki euro įvedimo dienos pagal savo kompetenciją parengia ir patvirtina arba pateikia tvirtinti teisės aktų, kuriuose yra numatytos nuo euro įvedimo dienos įsigaliosiančios nuostatos, numatančios pinigines išraiškas eurais, projektus.

Nustatytos keleivių vežimo vietinio susisiekimo autobusais kainos ir tarifai, įsigaliosiantys 2015 m. sausio 1 d. (su PVM):
1.1. Tarifas už vieną nuvažiuotą kilometrą priemiestiniais autobusais – 0,11 Eur.
1.2. Utenos mieste:
1.2.1. Vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais – 0,58 Eur;
1.2.2. Vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais su 50 procentų bilieto
kainos nuolaida – 0,29 Eur;
1.2.3. Vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais autobusais su 80 procentų bilieto
kainos nuolaida – 0,12 Eur;
1.2.4. Vienkartinio važiavimo kaina miesto maršrutiniais taksi – 0,72 Eur;
1.2.5. Terminuoti (mėnesiniai) vardiniai miesto bilietai:
1.2.5.1. Su teise važiuoti visomis savaitės dienomis – 14,48 Eur;
1.2.5.2. Su teise važiuoti darbo dienomis – 11,58 Eur;
1.2.5.3. Su teise važiuoti visomis savaitės dienomis su 50 procentų bilieto kainos nuolaida – 7,24 Eur;
1.2.5.4. Su teise važiuoti visomis savaitės dienomis su 80 procentų bilieto kainos nuolaida – 2,9 Eur."

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nelegaliems naudotų automobilių pardavėjams – neramios dienos

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto vertimosi ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla, taip pat dėl neteisėto praturtėjimo.

 • Savivaldybėms perduoti nauji mokykliniai autobusai

  Trečiadienį iš Vilniaus Katedros aikštės į 55 savivaldybes iškilmingai išlydėti 82 nauji geltonieji autobusai. Dvidešimt viena savivaldybė gavo po du autobusus. Į Utenos rajoną taip pat atriedėjo naujas autobusiukas, kuris atiteko Utenos Krašuonos progimnazijai.

 • Prekybos centrų kare Utenoje naudojama ir vienodų kainų taktika

  Prekybos tinklai nuolat konkuruoja tarpusavyje siekdami įgyti kuo didesnį pranašumą ir užsitikrinti klientų ištikimybę. Būdai įvairūs – vieni skelbiasi daugiausia dėmesio skiriantys kokybei, kiti – galintys pasiūlyti mažiausias kainas ar platesnį prekių asortimentą. Mūsų mieste prekybos centrams dygstant it grybams po lietaus „Utenos diena" nusprendė atlikti eksperimentą – palyginti dešimties dažno vartojimo prekių kainas penkiose skirtingose parduotuvėse. Jūsų teismui – nepriklausomo tyrimo eiga ir rezultatai.

 • Į 20 neįgaliųjų organizacijų išvyko specialūs nauji mikroautobusai

  20 nevyriausybinių neįgaliųjų organizacijų skirtingose savivaldybėse savo narius galės pavėžėti iki darbo, gydymo įstaigos, į renginius naujais mikroautobusais. Penktadienį joms įteikti rakteliai nuo 20-ties 9 vietų mikroautobusų, kuriuose galima įrengti po tris vietas žmogui su neįgaliojo vežimėliu.

 • Šiemet bus nupirkta dvigubai daugiau geltonųjų autobusų

  Švietimo ir mokslo ministerija, 2000 metais inicijavusi mokyklų aprūpinimą geltonaisiais autobusais, per keliolika metų kiekvienai savivaldybei nupirko vidutiniškai po 12 geltonųjų autobusų – iš viso 739. Šiais metais bus nupirkta beveik dvigubai daugiau geltonųjų autobusų nei paprastai.

 • Geltonasis autobusiukas atriedėjo į Užpalių gimnaziją

  Praėjusią savaitę Simono Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros, savivaldybėms iškilmingai perduoti 48 nauji 19 vietų mokykliniai autobusai „Iveco daily". Vienas geltonasis autobusiukas atriedėjo ir į Utenos rajono savivaldybę – jis skirtas Užpalių gimnazijai.

 • Kyla viešojo transporto kainos

  Rugpjūčio mėnesio posėdyje Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė UAB „Utenos autobusų parkas" keleivių vežimo reguliariais reisais vietinio susisiekimo autobusų maršrutais kainų ir tarifų pakėlimui.

 • Pieno supirkimo tvarkos naujovės – nuo rugpjūčio 1 dienos

  Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės įsakymu pakeistos Pieno supirkimo taisyklės. Taisyklėse nustatyta, kad, kaip ir anksčiau, pienas parduodamas ir superkamas tik sudarius rašytinę pieno pirkimo–pardavimo sutartį, kuri turi atitikti Europos Parlamento ir Tarybos reglamento, Atsiskaitymo už žemės ūkio produkciją įstatymo reikalavimus. Nauja tai, kad Seimui priėmus Ūkio subjektų, perkančių-parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymą, sudarant pieno pirkimo-pardavimo sutartis privaloma vadovautis ir jame įtvirtintomis nuostatomis.

 • Pažadėjo nupirkę keturis autobusus gerokai pagerinti uteniškių gyvenimą

  Jau ne pirmus metus UAB Utenos autobusų parkui skaičiuojant nuostolius, tačiau nesiimant jokių veiksmų, įmonės veiklos rodikliai kaitino aistras kone kiekviename Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdyje, kur politikams tekdavo tvirtinti sprendimų projektus dėl gelbėjimosi rato – finansinių injekcijų – suteikimo. Utenos valdžia ne kartą viešai pavadino autobusų parko maršrutus socialine, todėl iš biudžeto lėšų remiama paslauga. Opozicija, akcentuodama, kad Utenos autobusai dažnai veža orą, nes važinėja apytuščiai, kantriai ir atkakliai reikalavo imtis priemonių ir atnaujinti gėdingai susenusį transporto ūkį, jį keičiant nedideliais, ekonomiškais, naujais autobusais. Tačiau kai įmonė pagaliau ryžosi veikti – šokiruoti liko ne tik opozicionieriai, bet ir valdantieji su meru Alvydu Katinu priešakyje.

 • Sausra griauna braškių augintojų planus

  Tikriausiai sunku būtų atrasti žmogų, nemėgstantį braškių. Šios vasara kvepiančios, ryškiai raudona spalva viliojančios uogos vertinamos dėl saldaus skonio ir naudingų maistinių savybių. Ketvirtadienio rytą Utenos turguje ne vienas smalsuolis dairėsi braškių, tiesa, piniginę atvėrė ne visi. Vieni domėjosi kainomis, kurios kandžiojasi gerokai mažiau nei sezono pradžioje, kiti nepraleido progos patraukti per dantį pardavėjų, neva pardavinėjančių atvežtines braškes kaip lietuviškas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:926
Vakar apsilankė:7593
Šią savaitę apsilankė:926
Šį mėnesį apsilankė:157573
Viso (nuo 2015-02-16):8548717
Šiuo metu naršo:
120
2018-06-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!