Televizijos laidoje – siužetas apie miesto šventę
AktualijosTelevizijos laidoje – siužetas apie miesto šventę
2014 rugsėjo 11, Ketvirtadienis 08:53

Televizijos laidoje – siužetas apie miesto šventę

Televizijos laidoje – siužetas apie miesto šventę

Rugsėjo 13 dieną 8.30 val. per Lietuvos televiziją laidoje „Gimtoji žemė" bus rodomas siužetas apie Utenos miesto šventę.

„Utenos dienos" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Žvilgsnis pro objektyvą: Utenos miesto šventė

  Utena švenčia – šypsenomis pasipuošę uteniškiai susirinko minėti 756-o miesto gimtadienio. Miestelėnus ir svečius, kurie atvyko ne tik iš Lietuvos, bet ir tolimesnių pasaulio kampelių, kaip ir kasmet, džiugina koncertai, sporto renginiai, parodos, spektakliai, kūrybinės dirbtuvės bei daug kitų pramogų. Ir mažiems, ir dideliems yra ką veikti. Šventės akimirkos – žurnalistų nuotraukose.

 • Šventinę uteniškių nuotaiką sudrumstė lietus

  Rugsėjo 3 dieną Utena šventė 755 metų sukaktį. Miesto šventė buvo turtinga įdomių renginių, tačiau pakilią nuotaiką sudrumstė visus dalyvius be gailesčio prausęs lietus. Tiesa, nemaža dalis uteniškių ir miesto svečių net ir slėpdamiesi po šlapiais skėčiais rado sau įdomios veiklos.

 • Kokia mūsų Utena miesto gimtadienio išvakarėse...

  Utena mini 755 metų sukaktį. Pateikiame informacinį pranešimą apie Utenos rajono savivaldybę – pateikiami įdomūs faktai apie miestą ir jame gyvenančius žmones.

 • Utena šventė 754-ąjį gimtadienį

  Nuo ankstyvo rugsėjo 5-osios ryto Utenoje prasidėjo šventiniai renginiai, skirti miesto 754-ajam gimtadieniui. Šiųmetė Etnografiniams regionams skirta šventė – išskirtinė: joje įdomią savo programą uteniškiams ir miesto svečiams parodė ir aukštaičiai, ir žemaičiai, ir dzūkai, ir suvalkiečiai bei kaimiškųjų seniūnijų atstovai.

 • Miesto gimtadienio proga – moterų futbolo turnyras

  Antrus metus iš eilės Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Utenos „Utenio" klubu ir Utenos vaikų lopšeliu-darželiu „Gandrelis" organizavo moterų futbolo turnyrą „Moterys už futbolą". Sportinis renginys, skirtas paminėti Utenos miesto gimtadienį, šiais metais sulaukė net 15-os komandų iš įvairių įmonių ir įstaigų.

 • 754-ojo gimtadienio proga – visa Lietuva Utenoje

  Rugsėjo mėnesį po truputį įsivyraujančias rudeniškas nuotaikas Utenoje praskaidrins šventinis šurmulys. 754-ąjį gimtadienį švęsiantiems miestiečiams, kaip įprasta, žadamas spalvingas renginys, kuriame pramogų netrūks ir skirtingo amžiaus, ir skirtingų pomėgių turintiems gyventojams. Tiesa, šiemet šventės rengėjai kalba ir apie šį tą naujo – LR Seimui 2015-uosius paskelbus Etnografinių regionų metais uteniškiai savo mieste laukia visos Lietuvos.

 • Floristiniai kilimai puošė miesto sodą

  Trečiadienį uteniškiai dar galėjo pasigrožėti miesto sodą puošiančiais ir specialiai miesto gimtadienio proga sukurtais floristiniais kilimais. Utenos miesto seniūnaitijos, rajono bendruomenės, draugijos, ugdymo įstaigos parką papuošė spalvingais ir ryškiais kilimais, kurie pamažu tampa tradicija ir kasmet džiugina uteniškių bei svečių akis.
  Ketvirtadienį „Utenos komunalininko" darbuotojai žada floristinius kilimus „suvynioti".

 • Utena šventė savo 753 metų sukaktį

  Šį savaitgalį uteniškiai šventė 753 miesto gimtadienį. Šventinės akimirkos – pro udiena.lt objektyvą.

 • Artėjant miesto gimtadieniui pagerbti mūsų rajono gyventojai

  Artėjant miesto gimtadienio šventei, ketvirtadienį Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje buvo pagerbti mūsų rajono gyventojai, savo darbais, pasiekimais prisidedantys prie mūsų krašto gėrovės kūrimo. Jų pasveikinti atvykusi rajono valdžia, Seimo narė Milda Petrauskienė dėkojo už nepriekaištingą darbą, profesionalumą savo srityje, dalyvavimą visuomeninėje veikloje, aktyvią kultūrinę, sportinę bei kitas veiklas bei apdovanojo Utenos rajono savivaldybės ženkliuku ir padėkomis šiuos asmenis:

 • Šventės dieną Utenoje išsiskleis 250 metrų vėliava

  Šį šeštadienį, rugsėjo 6 dieną, ilgiausios Simbolinės Lietuvos trispalvės – Lietuvos vėliavos spalvų juostos idėjos autorius režisierius Erikas Druskinas kviečia visus išskleisti Vienybės vėliavą – 250 metrų ilgio Lietuvos vėliavos spalvų juostą. Vienybės vėliava savo kelionę pradėjo Baltijos kelio 25-erių metų jubiliejinių renginių metu, rugpjūčio 23 dieną Vilniuje.
  Utenoje bus išskleista viena iš vėliavos dalių, kuri simboliškai kvies visus miestelėnus susiburti bei būti vieningesniems. Išskleidimo ceremonija prasidės 10.00 val. Gedimino gatvėje (nuo Utenio aikštės link senojo knygyno „Vaga"), o 11.00 val. Vienybės vėliava bus nešama Aušros gatve.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1330
Vakar apsilankė:6896
Šią savaitę apsilankė:14929
Šį mėnesį apsilankė:139698
Viso (nuo 2015-02-16):10893593
Šiuo metu naršo:
97
2019-08-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!