Vasario 16-ąją – aukščiausias ir brangiausias gyvenimo apdovanojimas
AktualijosVasario 16-ąją – aukščiausias ir brangiausias gyvenimo apdovanojimas
2019 vasario 19, Antradienis 15:34

Vasario 16-ąją – aukščiausias ir brangiausias gyvenimo apdovanojimas

Vasario 16-ąją – aukščiausias ir brangiausias gyvenimo apdovanojimas
 • Deimantė KAZOKAITĖ
 • 36 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pavasarišku oru lepinusią vasario 16 dieną į gatves išėję uteniškiai šventė 101-ąjį atkurtos Lietuvos valstybės gimtadienį. Mieste buvo juntama patriotinė dvasia – plevėsavo vėliavos, aidėjo pagarbos salvės, skambėjo dainos Lietuvai, žmonės šypsojosi ir džiaugėsi laisve. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną buvo pagerbti nauji Utenos krašto garbės piliečiai. Šventę vainikavo Eugenijaus Chrebtovo ir Aistės Pilvelytės koncertas.

Daugiau apie tai skaitykite trečiadienio laikraštyje „Utenos diena".

Autorės ir Arūno Zarankos nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Ignalinoje – neįprasta Vasario 16-osios akcija

  Ignalinos rajono savivaldybė skelbia Lietuvos 100-mečiui skirtą akciją – „100 laužų Lietuvos ateičiai“, kurią organizuoja seniūnijos, kultūros įstaigos, kaimų bendruomenės. Prie jos prisidės Valstybės sienos apsaugos ir priešgaisrinės apsaugos pareigūnai.

 • Valstybės atkūrimo dieną apdovanoti nusipelniusieji Utenos kraštui

  Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Utenos kultūros centre nusipelniusiems žmonėms buvo suteikti Utenos krašto garbės piliečio vardai, įteiktos rajono meno ir kultūros premijos. Apdovanotuosius ir susirinkusiuosius sveikino Seimo narys Edmundas Pupinis bei rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, šventinę nuotaiką kūrė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro NONETAS su solistais Regina Šilinskaite (sopranas) ir Kęstučiu Nevuliu (baritonas) priešakyje.

 • Vasario 16-osios šventė Ignalinoje – įteikta garbinga premija

  Lietuvos valstybės atkūrimo diena – džiaugsminga ir viltinga šventė, skatinanti patriotinius jausmus ir mokanti branginti svarbiausią žmogaus ir tautos vertybę – laisvę. Ši diena buria žmones, bendruomenes ir kviečia pajusti, kad Lietuva – tai mes visi. Vasario 16 dieną šventė Ignalinos kultūros ir sporto centre tradiciškai pradėta Lietuvos valstybės himnu bei mero Henriko Šiaudinio sveikinimu. „Šiandien turime didžiuotis tautos didžiavyriais, kurie, vedami patriarcho Jono Basanavičiaus, drąsiai ir ryžtingai atkūrė Lietuvos valstybę.", – sakė meras ir dėkojo ignaliniečiams už  gražius darbus, palaikymą, linkėjo gražios šventės, sėkmės kasdienėje veikloje bei santarvės šeimose.

 • Uteniškiai Valstybės atkūrimo dieną nusprendė paminėti netradiciškai

  Išgirdusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės raginimą kūrybingai ir prasmingai minėti Valstybės atkūrimo dieną, Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė su savo kolegėmis nusprendė šią Lietuvai svarbią datą įprasminti kiek kitaip – išradingai. Sukvietusi įvairių įstaigų darbuotojus ir visus norinčius išmokti vilnos vėlimo paslapčių, dar kartą įrodė tai, kad Vasario 16-ąją galima švęsti kitaip.

 • Vasario 16-ąją kviečia švęsti kitaip

  Vasario 16-ąją, Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, Utenoje netrūks renginių šiai svarbiai mūsų šalies datai paminėti. Į šventinius renginius bus įtraukti įvairaus amžiaus gyventojai.

 • Rytų Lietuvos mokyklos Lietuvai padovanojo tūkstančius trispalvių draugystės apyrankių

  Vasario 17 dieną į Nacionalinę dailės galeriją susirinko Rytų Lietuvos mokyklų mokiniai. Aktyviai įsitraukę į jaunimo organizacijų inicijuotą akciją „Lietuvai ir man", jie vieni pirmųjų užrišo apyrankes ant specialiai šiai akcijai įrengtos Gediminaičių stulpų konstrukcijos, apyrankėmis pasipuošė patys.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1752
Vakar apsilankė:7438
Šią savaitę apsilankė:53614
Šį mėnesį apsilankė:141740
Viso (nuo 2015-02-16):11903932
Šiuo metu naršo:
72
2019-12-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!