K. Tubiui – nušalinimas nuo pareigų ir kardomosios priemonės
AktualijosK. Tubiui – nušalinimas nuo pareigų ir kardomosios priemonės
2019 sausio 30, Trečiadienis 08:54

K. Tubiui – nušalinimas nuo pareigų ir kardomosios priemonės

K. Tubiui – nušalinimas nuo pareigų ir kardomosios priemonės

Teismas patenkino Panevėžio apygardos prokuratūros prašymą ir Anykščių rajono savivaldybės merui Kęstučiui Tubiui skyrė nušalinimą nuo pareigų trims mėnesiams. Jam taip pat skirtos ir kardomosios priemonės – 10 tūkst. eurų užstatas, rašytinis pasižadėjimas neišvykti, draudimas bendrauti su tam tikrais asmenimis bei lankytis Anykščių rajono savivaldybės administracijos pastate.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu Anykščių rajono savivaldybėje. Pirmadienį sulaikytas Anykščių rajono savivaldybės meras K. Tubis, jam buvo pateikti įtarimai dėl prekybos poveikiu.

Šį ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Dalia Markauskienė.
Įtariama, kad Anykščių rajono savivaldybės administracijoje galimai buvo susitarta priimti bei priimta kyšių iš kai kurių verslo atstovų. Verslininkams, kaip įtariama, buvo pažadėta priimti naudingus sprendimus, paveikiant Anykščių rajono savivaldybės valstybės tarnautojus, kad šie teisėtai arba neteisėtai veiktų ir sudarytų išskirtines sąlygas, naudingas jų verslui, pavyzdžiui, dėl disponavimo žemės sklypu, dėl paramos verslo plėtrai.
Atlikdami procesinius veiksmus, STT Panevėžio valdybos pareigūnai iš Anykščių rajono savivaldybės administracijos paėmė tyrimui reikšmingų dokumentų. Buvo atliktos kratos kai kurių asmenų darbo vietose bei namuose.
Antradienį ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti prokurorė D. Markauskienė kreipėsi į Panevėžio apylinkės teismą, prašydama nušalinti merą K. Tubį nuo pareigų trims mėnesiams. Teismas šį prokurorės prašymą patenkino. Jam taip pat skirtos kelios kardomosios priemonės.

Generalinės prokuratūros ir laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Kęstučio Tubio byla iškeliavo į teismą

    Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė bylą, kurioje kaltinimai prekyba poveikiu pareikšti buvusiam Anykščių rajono merui Kęstučiui Tubiui. Tyrimą šioje byloje Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai atliko per keturis mėnesius.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1374
Vakar apsilankė:6438
Šią savaitę apsilankė:41768
Šį mėnesį apsilankė:166537
Viso (nuo 2015-02-16):10920432
Šiuo metu naršo:
73
2019-08-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!