Spausdinti šį puslapį
2018 liepos 31, Antradienis 10:20

Utenos apskrities vaiko teisių apsaugai vadovaus Irena Gaigalienė

Utenos apskrities vaiko teisių apsaugai vadovaus Irena Gaigalienė

Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui liepos 30 dieną vadovauti pradėjo dešimtiems metų patirtį vaiko teisių apsaugos srityje turinti Irena Gaigalienė.

Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Utenos apskrities skyriaus vedėja džiaugiasi galėdama prisidėti prie naujos, kitos kokybės vaiko teisių apsaugos sistemos kūrimo. „Aš sieksiu užtikrinti, kad vaiko teisių apsaugos sistema funkcionuotų kuo geriau, kad ji būtų dar aukštesnio lygio. Atėjau dirbti į šias pareigas dėl to, kad tikiu sistema. Tikiu, jog vaiko teisės gali būti saugomos dar efektyviau", - sakė Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja I.Gaigalienė.
Nauja vadovė vaiko teisių apsaugos srityje dirbo ir anksčiau. Prieš tai ji buvo Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja. I. Gaigalienė yra įgijusi psichologijos magistro ir socialinio darbo bakalauro kvalifikacinius laipsnius.
Pernai Mykolo Romerio universitete įgijo teisės bakalauro laipsnį, šiuo metu studijuoja administracinės teisės magistrantūrą. I. Gaigalienė, dirbdama vaiko teisių apsaugos sistemoje, taip pat vadovavo Zarasų rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamam projektui „Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima".

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

traffix.lt