AktualijosNusipelniusiems aplinkos saugotojams ir puoselėtojams įteikti apdovanojimai
2018 birželio 07, Ketvirtadienis 09:10

Nusipelniusiems aplinkos saugotojams ir puoselėtojams įteikti apdovanojimai

Nusipelniusiems aplinkos saugotojams ir puoselėtojams įteikti apdovanojimai
 • 14 foto

Trečiadienį per iškilmingą Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos minėjimą buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę visuomenės atstovai. Ministro padėkos įteiktos ir dviem uteniškiams.

Vienu garbingiausių apdovanojimų aplinkosaugininkų bendruomenėje – Česlovo Kudabos premija – pagerbtas Lietuvos ornitologų draugijos viešinimo ekspertas dr. Eugenijus Drobelis už ekologinį švietimą, ekologinės informacijos sklaidą, pagarbos gamtai ir aplinkai ugdymą. Kitą garbingą, Juozo Virbicko, premiją už žuvų išteklių apsaugos ir žvejybos kontrolės veiklą pelnė Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas.

Už ilgametį ir nepriekaištingą 50 metų darbą aukščiausiojo laipsnio Nusipelniusio aplinkosaugininko ženklas buvo įteiktas Lietuvos Hidrometeorologijos tarnybos Aviacinių prognozių poskyrio vyresniajai sinoptikei Janei Ramutei Sudintienei. Išskirtiniu ministerijos Garbės ženklu buvo įvertintas Kurtuvėnų regioninio parko direktoriui Rimvydui Tamulaičiui.

Aplinkos ministerijos medaliai įteikti geriausiais aplinkos apsaugos inspektoriais šiemet pripažintiems: Panevėžio RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos vyriausiajam specialistui Gytautui Stukui, Klaipėdos RAAD Klaipėdos rajono agentūros vedėjui Algirdui Vaitkui, Šiaulių RAAD Telšių rajono agentūros vyriausiajam specialistui Alfredui Zaveckui.

Ženklu „Už visuomeninę veiklą" pagerbta Lietuvos architektų rūmų pirmininkė Daiva Bakšienė. Ministro padėka bei pagarbos ženklas, Lietuvos gamtosaugos simbolis – gervė – įteikti Giedriui Šlekiui, savanoriškai prisidedančiam prie Vištyčio regioninio parko inicijuojamų aplinkosauginių renginių. Puikiai su jaunimu bendraujantis ir pedagoginės patirties turintis G. Šlekys apdovanojimą atsiėmė su dukrele, kuriai ir dėkojo už įkvėpimą dirbti.

Už gerus tarnybos rezultatus Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos proga ministras Kęstutis Navickas pareiškė padėkas 60 Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojų.

Ministro padėkomis apdovanoti ir du Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojai: Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento direktoriaus pavaduotoja Kotryna Merkienė ir Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Utenos rajono agentūros vyr. specialistas Romualdas Motiejaitis.

Laikraščio „Utenos diena" ir Aplinkos ministerijos inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Aplinkosaugininkai įgyvendino jaunuolio svajonę

  Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas prisidėjo prie visoje Lietuvoje organizuojamo projekto „Vaikų svajonės“.

 • Aplinkosaugininkai „garažiukuose“ aptiko nemažai pažeidimų

  Visoje šalyje surengtos aplinkosauginės akcijos „Garažiukas“ rezultatai rodo, kad autotransporto priežiūros ir remonto sektoriuje vis dar padaroma nemažai atliekų tvarkymo pažeidimų. Šios tradicinės akcijos, kuri vyko nuo spalio 3 d. iki lapkričio 4 d., tikslas – apsaugoti aplinką nuo taršos transporto priemonių atliekomis ir teršalais.

 • Geriausiems aplinkosaugininkams – apdovanojimai ir padėkos

  Pirmadienį per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę visuomenės atstovai.
  Vienu garbingiausių apdovanojimų aplinkosaugininkų bendruomenėje – Viktoro Bergo premija – pagerbtas Žuvinto biosferos rezervato direktorius Arūnas Pranaitis už ilgametę rezultatyvią veiklą aplinkos formavimo ir apsaugos srityje.

 • Aplinkosaugininkai visuomenę moko mylėti gamtą

  Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas (RAAD) Utenos miesto visuomenei surengė tikrą šventę: visą antradienį prie Utenos kultūros centro pristatoma Utenos regione aplinkosaugininkų vykdoma darbų organizavimo sistema, o smalsūs miestelėnai gali išbandyti specialiausius žiūronus ar pamatyti, kokiomis priemonėmis brakonieriai išeina gaudyti žuvų ar medžioti miško žvėrelių.

 • Rizikuoja net ir žinodami skaudžias pasekmes

  Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami reidus Utenos, Molėtų rajonuose, nustatė šiurkščių mėgėjų žvejybos taisyklių reikalavimų pažeidimų.

 • Geriausiems metų aplinkosaugininkams – apdovanojimai ir padėkos

  Per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą praėjusį penktadienį buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę visuomenės atstovai. Už drąsą gelbėjant skendusį žveją padėkomis apdovanoti ir molėtiškiai Robertas Kuzma, Albertas Vaišvila ir Vaidas Vaišvila.

 • Naujas vadas seka pirmtako pramintais interesų konfliktų takais

  Kai prieš porą metų Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) vadovo vairą perėmė jaunas vadovas Lauris Martišius, įstaigos darbuotojai, pavargę nuo buvusio vadovo vadovavimo, nevienareikšmiškai įvertinto tiek Vyriausiosios tarnybinės  etikos komisijos, tiek Aplinkos ministerijos, tikėjosi gyventi geriau. Deja, šiandien jie nedrąsiai šnabžda koridoriuose, o peržengę minimos įstaigos slenkstį kiek drąsiau prabyla sparnuota fraze: „Karalius mirė. Tegyvuoja naujas karalius." Aplinkos ministerijoje pradėtas tyrimas tikrinant, ar Utenos RAAD viešųjų ir privačių interesų konfliktai su vadovų kaita nesibaigė. Tačiau eiliniai Utenos RAAD tarnautojai jį vertina skeptiškai tvirtindami, kad naujasis jų vadas turi „stogą" aukščiausiuose ministerijos sluoksniuose.

 • Jau prasidėjo priėmimas į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius

  Jau prasidėjo šiųmetis priėmimas į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius. Pagrindinis neetatinio inspektoriaus uždavinys – padėti aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams kovoti su pažeidimais ir užkirsti kelią jiems.

 • Saugoti aplinką padės dronai

  Netrukus šalies aplinkosaugininkų amuniciją kovai su aplinkos apsaugos pažeidėjais papildys moderni vaizdo stebėjimo iš oro įranga – vadinamieji dronai.

 • Vieno reido metu brakonieriai prarado dvi valtis

  Neseniai Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos ir Sartų regioninio parko pareigūnai organizavo bendrą reidą  Sartų ežere. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas mėgėjų žvejybos kontrolei. Reido metu aplinkosaugininkai patikrino 13 žvejų mėgėjų, kuriems pareigūnai pretenzijų neturėjo. Tačiau buvo nustatyti ir du šiurkštūs mėgėjų žvejybos taisyklių pažeidimai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11813
Vakar apsilankė:11506
Šią savaitę apsilankė:32264
Šį mėnesį apsilankė:188911
Viso (nuo 2015-02-16):8580055
Šiuo metu naršo:
125
2018-06-20
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!