AktualijosVygaudas Ušackas tradiciškai aplankė senjorus
2017 gruodžio 27, Trečiadienis 11:48

Vygaudas Ušackas tradiciškai aplankė senjorus

Vygaudas Ušackas tradiciškai aplankė senjorus
 • 5 foto

Prieš pat šv. Kūčių vakarą neseniai baigęs ES ambasadoriaus karjerą Rusijoje Vygaudas Ušackas su žmona Loreta tradiciškai aplankė Leliūnų socialinės globos namų gyventojus. Jis, kaip ir kasmet, atvežė ne tik vaisių, bet ir įvairių gardumynų šv. Kūčių stalui.

Įteikę dovanas Ušackai bendravo su senjorais, kai kuriuos iš jų aplankė kambariuose.

Atsidėkodama už dėmesį ir pagalbą Leliūnų socialinės globos namų socialinė darbuotoja Sonata Biriukaitė svečiams įteikė kuklią dovanėlę.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Uteniškiai kviečia V. Ušacką kandidatuoti į Prezidentus

  Šį rudenį dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose pasišovė jau ne vienas žinomas politikas. Daugelis iš jų dar vis galvoja, tačiau kai kurie jau apsisprendė ir žada greitu metu apie tai pranešti tautai. Vienas iš jų uteniškiams ir visiems Lietuvos žmonėms puikiai pažįstamas ambasadorius Vygaudas Ušackas. Daugeliui žmonių Utenos krašte jis yra savas – uteniškis, nors gimęs Žemaitijoje. Čia jis jau daug metų šelpia senelių globos namus, prisideda prie Utenos krašto rotariečių veiklos, bendrauja su verslininkais, inicijuoja kaimo vaikų vasaros stovyklas, organizuoja įvairias konferencijas ir susitikimus.

 • Vygaudas Ušackas kviečia prisiminti Borisą Nemcovą

  Kauno technologijos universiteto Europos instituto direktorius ambasadorius Vygaudas Ušackas, kino namai „Taurapilis“, A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka ir „Utenos diena“ kviečia į nemokamą Michailo Fišmano ir Veros Kričevskajos dokumetinio filmo apie Borisą Nemcovą „Pernelyg laisvas žmogus“ peržiūrą-diskusiją Utenoje. Filmo pristatyme dalyvaus ambasadorius V. Ušackas.

 • Buvęs įtakingas diplomatas save vadina Bajoriškių piliečiu

  Vienas labiausiai patyrusių Lietuvos ir Europos Sąjungos (toliau – ES) diplomatų Vygaudas Ušackas šį rudenį užbaigė ES ambasadoriaus Rusijoje kadenciją ir su žmona Loreta grįžo gyventi į Vilnių. Vos spėjęs grįžti namo jis sulaukė malonių naujienų. Oficialios ceremonijos metu gruodžio 12-os vakarą Urbino mieste Italijoje vienam įtakingiausių diplomatų V. Ušackui buvo įteiktos garbės regalijos. Prieš pat Naujuosius metus V. Ušackas lankėsi „Utenos dienos“ redakcijoje ir atsakė į keletą klausimų.

 • Nuo gaisro nukentėjusi Šv. Teresės šeimyna sulaukė L. ir V. Ušackų dėmesio

  Ketvirtadienį, kovo 9 dieną, į Užpalius užsukęs Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas su žmona Loreta, nešini puokšte gėlių ir dideliu krepšiu vaisių, aplankė neseniai po gaisro nukentėjusią Šv. Teresės šeimyną. Ambasadorius pažadėjo prisiminti savo pirmąją profesiją ir atvykti į talką dažant naujus namus.

 • Ambasadorius Vygaudas Ušackas šiemet į Leliūnus atvežė ypatingų dovanų

  Adventas – tai krikščionių tikinčiųjų susikaupimo ir apmąstymų metas prieš Kalėdas. Tai ir gerų darbų metas. Apie tai niekada nepamiršta Loretos ir Vygaudo Ušackų šeima, o artėjant Kalėdoms aplanko Leliūnų socialinės globos namų gyventojus ir atveža jiems dovanų.

 • Bajoriškiuose ambasadorius surado rojų žemėje

  Europos Sąjungos ambasadorius Rusijos Federacijoje Vygaudas Ušackas suskaičiavo, kad per metus bent 60 dienų praleidžia Utenos rajone esančiuose Bajoriškiuose, kur, susigrąžinęs senelių žemę, politikas ir diplomatas įkūrė jaukią šeimos sodybą. Čia harmonizuoti minčių, pasisemti energijos ir atsipalaiduoti jis skuba kaskart grįžęs į Lietuvą. Po lietuviškos politikos uraganų, pavojingos ir neramios misijos Afganistane, daugiasluoksnio ir atsakingo darbo Maskvoje ambasadorius senelio žemėje šalia Indrajų ežero suranda ramų užutėkį siūbuojančiose tarptautinės politikos vandenyno bangose.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3723
Vakar apsilankė:4170
Šią savaitę apsilankė:21626
Šį mėnesį apsilankė:50393
Viso (nuo 2015-02-16):9313355
Šiuo metu naršo:
36
2018-12-14
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!