AktualijosUžpalių LIONS vėl surengė labdaros akciją
2017 gruodžio 05, Antradienis 15:02

Užpalių LIONS vėl surengė labdaros akciją

Užpalių LIONS vėl surengė labdaros akciją
 • Vytautas RIDIKAS
 • 18 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Užpalių LIONS klubas kaip ir kasmet organizavo labdaros koncertą ir rinko aukas neįgaliems mūsų rajono jaunuoliams.

Kaip „Utenos dieną“ informavo šiuo metu prezidento pareigas einantis Audrius Remeikis, klubo nariai ir atvykusieji į labdaros koncertą surinko 2 200 Eur. Jie, anot A. Remeikio, bus padalyti trims žmonėms: cerebriniu paralyžiumi sergančiam jaunuoliui, nukentėjusiam dviratininkui, kuris prieš daug metų po automobilio avarijos Narkūnuose tapo neįgalus, ir mergaitės klausos aparatui iš Utenos vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis“.

Daugiau apie šį renginį skaitykite trečiadienio laikraštyje „Utenos diena“.

Autoriaus nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Surengę labdaringą akciją Utenos krepšininkai nugalėjo italus

  Lapkričio 11-a Utenos „Juventus“ klubo istorijoje bus ryški ne tik pergale prieš tituluotą Sassario „Dinamo“ klubą, bet ir surengta Pyragų diena bei labdaringa akcija, kurią organizavo krepšininkai ir klubo vadovai. Kiekvienas krepšinio aistruolis, atėjęs į šį susitikimą Utenos daugiafunkciame sporto centre, galėjo prisidėti prie labdaringos „Išsipildymo akcijos" ragaudami pačių krepšininkų su šeimomis iškeptų pyragų. Kaip „Utenos dieną“ patikino klubo vadovas Eimantas Skersis, surinkti 293 Eur. 53 cnt. bus paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

 • Dosnus labdaros vakaras sutelkė geros valios uteniškius

  Pirmadienio vakarą Utenos kultūros centre nuvilnijęs Utenos muzikantų bendruomenės ir jų draugų paramos koncertas Šv. Teresės šeimynai paremti subūrė geradarius. Šios akcijos metu suaukota suma – 600 eurų – atiteks vasario 1 dieną nuo gaisro nukentėjusios Šv. Teresės šeimynos vaikams, kurie neteko ne tik namų, bet ir muzikos instrumentų.

 • Į labdaros vakarą pakvietė pasidalyti gerumu

  Lapkričio 24-os vakarą uteniškiai rinkosi į Utenos muzikos mokyklos salę ne vien tik melodingų dainų pasiklausyti ar šokio judesiu pasigrožėti. Susirinkusiuosius subūrė kilni misija – finansiškai paremti tris mūsų rajono vaikus, kuriems likimas siuntė ypač sunkius išbandymus.

 • Surinktos lėšos atiteks vaikams su negalia

  Užpalių „Lions" klubas uteniškius kviečia į labdaros koncertą, gerumo akciją „Rudens spalvos", kuris lapkričio 24 dieną 18 val. vyks Utenos muzikos mokykloje.

 • Uteniškiai ir toliau lieka neabejingi labdaringiems renginiams

  Jau tapo gražia tradicija lapkričio mėnesio pabaigoje rengti labdaros koncertą „Rudens spalvos", kurį organizuoja Užpalių LIONS klubo nariai. Šiemet surinktos lėšos skiriamos Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro auklėtiniams.

 • Uteniškiai kviečiami dalyvauti labdaros koncerte

  Viena iš pagrindinių vertybių žmogui yra sveikata. Visi džiaugiamės būdami sveiki, nes tai užtikrina mums visavertį gyvenimą. Tačiau, deja, likimas kartais pašykšti geros sveikatos ir tada žmogus nesijaučia savo gyvenimo šeimininku. Niekas nesame apsidraudę nuo to, kad į mūsų namus, į mūsų šeimas neatklys nelaukta viešnia – nelaimė.

 • Surinktos lėšos atiteks negalią turinčių vaikų gydymui

  Lapkričio 26 dienos vakarą Utenos kultūros centre susirinkusius uteniškius pasitiko nuotaikingos vestuvių muzikantų melodijos. Gausiai susirinkę pasiklausyti vestuvinės muzikos ir dainų, žiūrovai ne tik linksmai praleido laiką, bet ir atsinešė dalelytę gerumo. Utenos Užpalių LIONS klubo organizuotas labdaros koncertas „Rudens spalvos" sulaukė nemažo dalyvių dėmesio – renginio, kuris yra tapęs tradiciniu ir organizuojamas jau 12 kartą, metu surinkti 6877 litai. „Tai didelė suma, kuria mes labai džiaugiamės. Pasiekėme vos ne rekordą ir džiugu, kad žmonės noriai aukojo", – džiaugsmu pasidalijo Utenos Užpalių LIONS klubo prezidentė Violeta Buterlevičienė.

 • Labdara pasiekė daugiavaikes šeimas

  Lapkričio 18 d. užbaigta Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) paramos fondo akcija „Esame kartu". LATIA paramos fondo atstovas Utenos trikotažo generalinis direktorius Gintautas Bareika, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas ir Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Inga Šakalienė aplankė Vaikutėnuose gyvenančią Rasos ir Rimo Narkūnų bei joneliškiečių Inos ir Dariaus Venslovų daugiavaikes šeimas, jiems įteikė šalies aprangos ir tekstilės gamintojų produkcijos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1922
Vakar apsilankė:8480
Šią savaitę apsilankė:1922
Šį mėnesį apsilankė:262658
Viso (nuo 2015-02-16):8350309
Šiuo metu naršo:
90
2018-05-28
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!