AktualijosSantaupos keliauja į sukčių rankas, nuo vagišių nukentėjo ir viena įmonė
2017 spalio 10, Antradienis 09:41

Santaupos keliauja į sukčių rankas, nuo vagišių nukentėjo ir viena įmonė

Santaupos keliauja į sukčių rankas, nuo vagišių nukentėjo ir viena įmonė

Šiomis dienomis sukčiai pasidarbavo iš peties: iš Utenos rajono gyventojų išviliojo nemenką pinigų sumą. Nuo vagišių nukentėjo ir viena uteniškių įmonė, iš kurios pasisavinti 25 tūkst. eurų.

Aferistai ir toliau atlieka savo juodą darbą: telefonu paskambinę vyresnio amžiaus žmonėms įvairiausiais būdais vilioja jų pinigus. Šiomis dienomis trys Utenos rajono gyventojai prarado net 9 700 eurų. Jų santaupos nukeliavo į sukčių rankas.

Policijos pareigūnai praneša, kad praėjusio sekmadienį vakarą iš Bajorų kaime gyvenančios moters nepažįstamas vyriškis apgaulės būdu išviliojo 500 eurų, o pirmadienį nuo sukčių nukentėjo uteniškė senyvo amžiaus (gimusi 1929 metais) moteris, kuri nepažįstamam vyrui atidavė 3 tūkst. eurų.

Kuktiškių seniūnijoje gyvenanti moteriškė taip pat įkliuvo į aferistų rankas: jai paskambino nepažįstamasis ir prisistatė gydytoju bei apgaulės būdu išviliojo net 6 200 eurų.
Vagišiai apšvarino ir Utenoje esančią įmonę. Pirmadienį apie 7.10 val. atvykus į darbą pastebėta, kad Aukštaičių gatvėje esančioje įmonėje išlaužtos durys, atidarytas antrojo aukšto langas, o iš kabinete esančio seifo pagrobta 25 000 eurų.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Automobilių pirkėjams ir pardavėjams – „Regitros“ patarimai

  „Regitra“ pastebi, kad pasitaiko atvejų, kai įsigijęs automobilį naujasis savininkas neskuba įregistruoti jo savo vardu, kartais net ir visai pradingsta. Tai neretai sukelia rūpesčių buvusiam transporto priemonės savininkui, sulaukusiam pranešimų apie paskirtą baudą už nusižengimus, kuriuos iš tiesų padarė ne jis. Kaip apsisaugoti nuo tokių situacijų?

 • Šventinį savaitgalį vagys nesnaudė: apšvarino septynis automobilius

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariatas informuoja, kad Utenos rajone per 2017 m. užregistruotos 207 vagystės. Dažniausiai vagysčių objektais tampa pinigai ir piniginės, sodo priežiūros technika, elektriniai darbo įrankiai, alkoholiniai gėrimai ir maisto produktai, dviračiai, žūklės reikmenys, valtys.

 • Renovuotas būstas taupo pinigus ir šilumą

  Nepaisant tolygiai mažėjančios šildymo kainos, daugelis daugiabučių gyventojų kiekvieną žiemos mėnesį su nerimu laukia sąskaitų už šildymą, kurios mažėja ne taip, kaip norėtųsi. Daugelis gyventojų linkę sąskaitas lyginti, tačiau dažnai tie palyginimai būna skirtingi. Skirtinguose namuose – skirtingas šilumos suvartojimas ir sąskaitos.

 • Dėl „vaiko pinigų“ gauta per 200 tūkst. prašymų

  Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vasario mėnesio duomenimis, dėl išmokos vaikui savivaldybės jau gavo 212,5 tūkst. prašymų dėl 300 tūkst. vaikų (t. y. trijų ketvirčių visų teisę į išmoką naujai įgijusių vaikų). Iš jų jau patenkinti (išnagrinėti ir priimtas sprendimas skirti išmoką) 138,8 tūkst. prašymų dėl 190 tūkst. vaikų.

 • Ilgapirščių taikinys – aukso papuošalai

  Per mėnesį jau antrą kartą nuo vagišių nukenčia Kuktiškių miestelio gyventojai. Šįkart vėl apšvarintas kuktiškietės gyvenamasis namas, iš kur išnešta aukso papuošalų už 1 000 eurų.

 • Vagys įsisuko į parduotuvę, namus ir automobilių stovėjimo aikštelę

  Ilgapirščiai švarino ir parduotuvę, iš kur nugvelbė degtinės butelius, ir moters namus – iš jų išsinešė papuošalus, pinigus, ir darbavosi automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje apšvarino BMW.

 • Ilgapirščiai padirbėjo iš peties: sodybų savininkai liko nemaloniai nustebinti

  Praėjusį savaitgalį į Utenos rajone esančias sodybas atvykę jų savininkai buvo nemaloniai nustebinti. Čia apsilankę ilgapirščiai buvo pasisavinę viską, ką rodo – nuo žemės ūkio padargų iki žaislinių laivelių.

 • Kratas atlikę policijos pareigūnai rado daugybę pavogtų daiktų

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriuje yra atliekama eilė ikiteisminių tyrimų dėl vagysčių iš gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų, sodybų, garažų. Atlikus kratas pas įtariamuosius asmenis, buvo rasti įvairūs darbo įrankiai, sodo ir daržo technika.

 • Vagišiai darbavosi turgavietėse

  Praėjusį savaitgalį nuo ilgapirščių nukentėjo du Utenos apskrities gyventojai, praradę ir pinigines, ir asmens dokumentus.

 • Prekybos poveikiu byloje – nauji sprendimai

  Ikiteisminiame tyrime dėl prekybos poveikiu Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai atliko 14 kratų, tris poėmius, įtarimai pareikšti šešiems asmenims. Tyrimui vadovaujantis Generalinės prokuratūros prokuroras Seimo narį Petrą Gražulį supažindino su nutarimu apklausti jį specialiuoju liudytoju dėl prekybos poveikiu ir dokumentų klastojimo. Šiuo metu galiojantis baudžiamojo proceso įstatymas leidžia rinkti duomenis apklausiant Seimo narius ir nepanaikinus jų teisinio imuniteto.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:765
Vakar apsilankė:4170
Šią savaitę apsilankė:18668
Šį mėnesį apsilankė:47435
Viso (nuo 2015-02-16):9310397
Šiuo metu naršo:
47
2018-12-14
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!